گپ و گفت مقام بلندپایه سپاه با نیروهای نظامی مستقر در مرزها

سردار پاکپور خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون وجود شما عزیزان است.

گپ و گفت مقام بلندپایه سپاه با نیروهای نظامی مستقر در مرزها

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام نوروز به صورت زمینی و هوایی از نقاط مرزی شمال غرب ،جنوب غرب، غرب و جنوب شرق کشور بازدید کرد.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، سردار پاکپور به همراه فرماندهان قرارگاهای حمزه سیدالشهدا، نجف اشرف،عاشورا، کربلا و قدس با حضور در مناطق مأموریتی قرارگاه های نیروی زمینی سپاه در مرزها ، آخرین وضعیت مناطق و یگان‌های مختلف مستقر در مرزهای کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران و مرزداران را از نزدیک ارزیابی و در گفت و گوی چهره به چهره ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو به رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه و انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور اظهار داشت: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است و رزمندگان در اوج هوشیاری در حال مرزبانی از کیان اسلام و انقلاب هستند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون وجود شما عزیزان است.

وی افزود: در شرایطی که مردم شب ، روز و سال و به ویژه روزهای عید را در کنار خانواده و در نهایت آرامش و امنیت سپری می کنند، شما با از خودگذشتگی در برابر همه ی عوامل تهدید کننده امنیت مردم در نقاط مرزی حضوری دائمی دارید که ایفای این نقش و مسئولیت مهم و بزرگ بسیار ستودنی است.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1889511

ارسال نظر