انتقاد یک مرجع تقلید از افزایش بی‌رویه کرایه تاکسی‌ها /به جای آپارتمان سازی باید ویلایی سازی در دستورکار قرار گیرد

آیت الله سبحانی ضمن انتقاد از وضعیت ساختمان‌سازی در شهر قم، گفت: این روزها شاهد انبوه‌سازی آپارتمان در قم هستیم، نکته قابل توجه این است که ساختمان سازی نباید به صورت کامل به سمت آپارتمان‌سازی برود بلکه باید ویلایی‌سازی هم در دستور کار شما باشد.

انتقاد یک مرجع تقلید از افزایش بی‌رویه کرایه تاکسی‌ها /به جای آپارتمان سازی باید ویلایی سازی در دستورکار قرار گیرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سیدمحمد آقامیری استاندار قم به همراه مشاورین و معاونین خود به مناسبت فرا رسیدن سال نو با آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید دیدار کردند.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، آیت‌الله سبحانی در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در استان اظهار داشت: امیدواریم سایر استانداران نیز در مدیریت خود مانند شما موفق باشند تا معیشت و زندگی مردم در رفاه بهتری قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت کشاورزی در استان قم مطرح کرد: تعدادی از باغات قم بنا به دلایل متعددی از بین رفته است؛ باتوجه به اینکه انار و انجیر قم جزو محصولات مرغوب به‌شمار می‌رود نسبت به کاشت بیشتر این دو میوه در قم باید توجه ویژه شود.

آیت‌الله سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از وضعیت ساختمان‌سازی در شهر قم، عنوان کرد: این روزها شاهد انبوه‌سازی آپارتمان در قم هستیم، نکته قابل توجه این است که ساختمان سازی نباید به صورت کامل به سمت آپارتمان‌سازی برود بلکه باید ویلایی‌سازی هم در دستور کار شما باشد.

وی در ادامه همچنین با انتقاد از افزایش نرخ تاکسیرانی در استان قم گفت: گزارش‌هایی مبنی بر افزایش بی‌رویه نرخ کرایه تاکسی‌ها در قم به دست ما رسیده که این مساله سبب نارضایتی مردم شده، ما انتظار داریم نسبت به این موضوع اقدمات فوری انجام دهید.

سیدمحمدآقامیری استاندار قم نیز در این دیدار بیان کرد: در بدو ورود به استان رسیدگی به مسائل فرهنگی، معیشتی و مسکن را جزو اولویت‌های خود قرار داده و به همه معاونینم و مدیران کل دستگاه‌ها دستور دادم که در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی افزود: دغدغه اصلی بنده این است در فرصتی که نصیبمان شده توفیق خدمت به مردم را داشته باشیم تا بتوانیم مشکلی از مشکلات مردم شریف، متدین و انقلابی قم را حل کنیم.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1889648

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار