تاجگردون: برخی نمایندگان که رأی منفی به اعتبارنامه‎‌ام داده بودند، از من طلب حلالیت کردند /بعید است اینبار موفق به کارشکنی شوند

تاجگردون در گفتگو با خبرآنلاین از ابراز پشیمانی برخی نمایندگانی که در مجلس یازدهم به اعتبارنامه اش رأی منفی داد بودند روایت کرد.

تاجگردون: برخی نمایندگان که رأی منفی به اعتبارنامه‎‌ام داده بودند، از من طلب حلالیت کردند /بعید است اینبار موفق به کارشکنی شوند

به گزارش خبرآنلاین، غلامرضا تاجگردون، فعل سیاسی اصلاح‌طلب در قسمتی از گفتگوی تفصیلی که به مناسبت نوروز با خبرگزاری خبرآنلاین داشت به فضای بعد از رد اعتبارنامه خود در مجلس یازدهم اشاره کرد.

در ادامه قسمتی از گفتگوی غلامرضا تاجگردون، نماینده ردصلاحیت شده مجلس دوازدهم را می‌خوانید:

***

*آن جریانی که علیه شما در انتخابات و مجلس قبل فعال شده بود این بار هم عقب ننشست و دیدیم هم توئیت های متعددی را علیه شما منتشر کردند و هم از انتخابات گچساران عکس‌هایی (مبنی بر تقلب در انتخابات) به اشتراک گذاشتند، فکر می‌کنید این بار هم بتوانند همان روند قبلی را تکرار کنند؟

به نظرم نه. اصرارشان یک اصرار غیراخلافی و غیرعقلی است. بالاخره مطالبی گفته شده، نهادهایی این را بررسی کردند و جواب گرفتند. فکر می‌کنم بهترین مرجع رای مردم است. در این میدان ظاهراً عده‌ای هستند که یا رسالت‌شان این است یا کار دیگری به جز پرداختن به من ندارند یا می‌خواهند در این زمینه خودشان را نشان دهند.

یکی دوتا از این عزیزان تنها نطق و عملکردی که از آنها در کل دوره یازدهم مجلس از آنها دیدم فقط اظهار نظر در مورد من بود.

من بعید می‌دانم این بار موفق بشوند کارشکنی در این زمینه داشته باشند. یادم است دور قبل یک روزی، وقتی روی اعتبار من اعتراض گذاشته بودند، داشتم با خانواده صبحانه می‌خوردم پسرم گفت بابا حواست باشد اینها خیلی دارند جدی می‌گویند، خیلی دارند فضا را متشنج می‌کنند.

گفتم نه بابا، این‌جوری نیست. آدم‌ها لحظه آخر موقع تصمیم‌گیری بالاخره خدا را مد نظر قرار می‌دهند. این آدم‌ها هم بالاخره انسان‌هایی هستند که خداترس هستند یا حداقلی از خداترسی را دارند؛ پسرم گفت حالا تو حواست باشد و زیاد هم امید نداشته باش که اینها از خدا بترسند.

بعد از رأی‌گیری پسرم گفت دیدی گفتم اینها آنقدرها هم که فکر می کنی خداترس نیستند؛ با این وجود بعید می‌دانم اتفاقی مشابه سال ۹۸ رخ بدهد یعنی ترکیب مجلس هم این اجازه را نمی‌دهد. ضمن اینکه غالب کسانی که به من رأی منفی داده بودند مطمئن هستم امروز پشیمان هستند چون به فاصله دو ماه و یا سه ماه بعد از آن ماجرا وقتی هنوز یکسال نشده بود عده‌ای از نمایندگان به من پیامک زدند و عذرخواهی یا طلب حلالیت کردند. یک عده‌ای هم سکوت کردند و با سکوت‌شان به نوعی آن ابراز پشیمانی را تائید کردند.

27211

منبع: khabaronline-1890191

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار