هشدار صریح فرمانده کل سپاه: اسرائیل بداند هیچ دشمنی، بدون پاسخ نخواهد ماند/فلسطینی‌ها به ما می گویند شما محکم باشید ما رژیم را در غزه مدفون خواهیم کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر نظر بسیار نزدیک است، هزینه های سنگین اقتصادی و سیاسی و امنیت فراروانی را متحمل شده است.

هشدار صریح فرمانده کل سپاه: اسرائیل بداند هیچ دشمنی، بدون پاسخ نخواهد ماند/فلسطینی‌ها به ما می گویند شما محکم باشید ما رژیم را در غزه مدفون خواهیم کرد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در اجتماع بزرگ راهپیمایی روز قدس در تهران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام مزور و شیطانی انگلیس از ۷۵ سال پیش در پهلوی پیکره امت اسلام فرو کرد و پس از آن امریکای جنایتکار این رژیم را به عنوان یک سرپل سیاسی و امنیتی و جغرافیایی در متطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاستهای امریکای جنایتکار باشد.

بنا به روایت تسنیم، سردار سلامی افزود: از آن تاریخ ننگین به این طرف، رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاسیتهای شیطانی غرب قرار گرفت و جنایتهای بی شمار آنها امنیت و آسایش را از ملت فلسطین و بخش دیگری از سرزمینهای اسلامی و عربی گرفته است.

وی ادامه داد: تا پیش از انقلاب اسلامی نبردهایی از سوی امریکا و انگلیس و فرانسه با میدان داری رژیم صهیونیستی برای بی سرزمین کردن و آواره کردن ملت ریشه دار فلسطین انجام گرفت و همچنین جنایتهای دیر یاسین و کفر قاسم و قانا و تهاجم ۳۳ روزه در لبنان و ۵۱ و ۲۲ روزه و همه اینها نمادهای کاملاً واضحی است از اینکه این سم مهلک که توسط امریکا بر پیکر جهان اسلام تزریق شده است در حال کشتار مسلمانان است.

فرمانده سپاه گفت: امریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی ریشه که فروپاشی آن از هر نظر بسیار نزدیک است، هزینه های سنگین اقتصادی و سیاسی و امنیت فراروانی را متحمل شده است.

سردار سلامی با بیان اینکه جنایتهای رژیم صهیونیستی تحت حمایت امریکا، ایالات متحده را در مرکز نفرت جهانی و جهان اسلام قرار داده است، خاطرنشان کرد: شخصیت سیاسی امریکا تحت تاثیر حمایت مالی و لجستیکی از رژیم صهیونیستی و حمایت سیاسی در وتو کردن همه قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و حمایت روانی از رژیم صهیونیستی و تلاش برای غلبه دادن اراده سیاسی خود از طریق سلطه دادن این رژیم بر جهان اسلام قرار گرفته است.

وی گفت: شخصیت اخلاقی و سیاسی امریکا در منطقه و جهان در حال زوال است و امریکا مجبور شده تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته اما امریکا همچنان حاضر نیست این رژیم را رها کند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: زژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است و در اتاق مراقبتهای ویژه سیاسی و امنیتی و روانی امریکا در حال نفس کشیدن است و هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی به خود خواهد گرفت و فرو خواهد ریخت و این نزدیک است و دور نیست.

سرلشکر سلامی افزود: پیش از این رژیم صهیونیستی در جنگهایی با ارتش‌های بزرگ کشورهای عربی با تکیه بر غرب توانسته بود بخشهای مهمی از سرزمینهای فلسطین که هنوز هم در اختیار اوست تصرف کند، اما امروز در باریکه‌ای بین مرگ و زندگی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: همه تلاش رژیم صهیونیستی این است که میدان جنگ را از فضای زندگی اجتماعی و سیاسی از هم منفک کند اما چنین چیزی ممکن نیست . صهیونیستها می‌خواهند در یک باریکه که گاهی عرض آن کمتر از ۱۴ کیلومتر است، در میان بغض و کینه فشرده مسلمانان، حیات سیاسی امن داشته باشد.

فرمانده کل سپاه افزود: صهیونیستها و حامیان آمریکایی‌ آنها فکر می‌کنند هرچه از مسلمانان بکشند و آنها را محاصره و آواره کنند بهتر می‌توانند به حیات خود ادامه دهند اما قضیه واقعاً عکس این رویای آنها است.

سرلشکر سلامی گفت: جغرافیای غزه بر روی نقشه کوچک است اما جغرافیای سیاسی آن بسیار بزرگ است و سطح وسیعی از حمایت معنوی از مردم فلسطین در جهان ایجاد شده که مقاومت افسانه‌ای را در تاریخ نشان داده است.

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی بین حیات و ممات دست و پا می زند و می داند که اگر به جنگ غزه ادامه دهد و حتی اگر عقب‌نشینی هم بکند، باز هم شکست خواهد خورد.

فرمانده سپاه گفت: پیامهایی که از داخل غزه به ما منتقل می شود این است که ما هیچ مشکلی برای ادامه این استقامت نداریم. فلسطینی ها به ما می گویند شما محکم باشید ما رژیم را در غزه مدفون خواهیم کرد.

سردار سلامی اضافه کرد: سنت الهی این است که فلسطین می ایستد و توطئه شوم مستکبران به خودشان بازخواهد گشت و سرانجام سرزمین و دیار و اموال مردم فلسطین به آنها بازخواهد گشت و راهی برای نجات صهیونیستها وجود ندارد. صهیونیستها نمی‌توانند میان جنگ و زندگی یکی را انتخاب کنند، راهشان تسلیم شدن است.

وی گفت: امروز همه سرزمینهای اشغالی که تحت سیطره صهیونیستهاست در تقاطع آتش مسلمانان قرار دارد و فلسطینی‌ها هم هرگز برای مبارزه با ظالم بر هیچکس تکیه نکردند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از شر توطئه‌های خود فرار کند، افزود: این رژیم باید این واقعیت را درک کند که با گسترش ناامی‌ها نمی‌تواند امنیت را برای خود به ارمغان بیاورد. این رژیم در معرض و در دسترس است و خودش هم این را می‌داند.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله صهیونیستها به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق که به شهادت تعدادی از فرماندهان و اعضای سپاه در سوریه انحامید، تاکید کرد: ما هشدار می دهیم هیچ عملی از هیچ دشمنی در مورد نظام مقدس ما بدون پاسخ نخواهد ماند و هنر ملت ایران شکستن قدرت امپراطوری‌ها و اثبات پیروزی حقیقت ایمان است.

وی ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند، دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد. تا وقتی پیکرهای ما در درون این تابوتها روی دستان مردم تشییع شود، هیچ قدرت به ظاهر بزرگی نخواهد توانست بر پیکر این امت ضربه بزند.

۲۷۲۱۵

منبع: khabaronline-1891500

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار