امام جمعه تهران:‌ اسرائیل بازی خطرناکی را علیه مستشاران نظامی ایران در سوریه آغاز کرد /ایران در پاسخگویی قدرتمند اما با حوصله و بادقت عمل می کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: داستان پیمان ننگین کمپ دیوید به میزبانی مصر بیش از ۴۵ سال می‌گذرد، امروز نه از سادات نامی هست و نه از حسنی مبارک و در قلب جهان اسلام، ایران به یک قدرت بزرگ ملی و منطقه‌ای تبدیل شده است.

امام جمعه تهران:‌ اسرائیل بازی خطرناکی را علیه مستشاران نظامی ایران در سوریه آغاز کرد /ایران در پاسخگویی قدرتمند اما با حوصله و بادقت عمل می کند

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن ابوترابی فردخطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران پس از راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان گفت: در روز قدس در شرایط پساطوفان‌الاقصی قرار داریم که مبارک‌تر از همه روزهای قدس است.

اهم اظهارات خطیب جمعه تهران را بخوانید؛

*در شرایطی که دشمن شکست خورده و مأیوس، فاجعه آفرینی می‌کند، راهپیمایی روز قدس در جهان اسلام و در شرق و غرب و شمال و جنوب جهان، پشتوانه محکم و بی بدیل برای مجاهدان خط مقدم در غزه و مردم غیور فلسطین فراهم خواهد آورد و به عنوان روز بیعت با فلسطین، نقش محوری در حمایت از آرمان فلسطین و مقاومت غزه ایفا خواهد کرد.

سلام و صلوات خداوند بر امام راحل که در آینه نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان طوفان الاقصی را مشاهده می‌کردو روز قدس را نه روز رویارویی با اشغالگران سرزمین فلسطین بلکه روز رویارویی امت اسلام و مستضعفان جهان با اردوگاه استکبار می‌دانست.

*امام خمینی با بصیرت و درایت آرمان فلسطین را در این سال‌های پرفراز و نشیب در بین امواج فتنه‌ها زنده، پویا و مشعشع نگاه داشت، راهپیمایی روز قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که نقشه جهان و منطقه در حال تغییر و تحول بنیادین است و جایگاه جهانی و موقعیت منطقه‌ای ایالات متحده در معرض تهدید است. علاوه بر این رژیم صهیونیستی در حال تجربه شکست‌های بزرگ و استثنایی است.

*داستان پیمان ننگین کمپ دیوید به میزبانی مصر بیش از ۴۵ سال می‌گذرد، امروز نه از سادات نامی هست و نه از حسنی مبارک و در قلب جهان اسلام، ایران به یک قدرت بزرگ ملی و منطقه‌ای تبدیل شده است.

*صهیونیست‌ها در بحبوحه فشارهای بین‌المللی، شدت یافتن تنش‌ها در کرانه باختری، درگیری‌های گسترش یافته داخلی و گسترش اختلافات با شرکای غربی خود که به رسانه‌ها راه یافته است کنسولگری ایران را هدف قرار دادند.

*تل‌آویو برای آنکه بتواند راهی برای خروج از بن‌بستی که نتیجه اشتباه محاسباتی او می‌باشد پیدا کند بازی خطرناکی را علیه مستشاران ایرانی در سوریه آغاز کرد.

*اقدامات مذبوحانه در دمشق و چابهار در مسیر احیای قدرت بازدارندگی فروریخته‌ی تل‌آویو جایگاهی ندارد.

*ایران برای پاسخگویی، فعال و هوشمند با قدرت و صلابت و متناسب با حمله دشمن، اما با حوصله و دقت عمل می‌کند و محاسبات دشمن را در هم خواهد ریخت.

*شکست سیاسی، نظامی و رسانه‌ای صهیونیست‌ها در افکار عمومی جهان ، محکومیت تل‌آویو در دادگاه حقوق بشر ، شورای امنیت، اجماع سازی در مجمع عمومی سازمان ملل و محاصره کامل باریکه غزه رژیم صهیونیستی را به نماد جرم در نظام حقوق بین‌الملل تبدیل کرده است.

*امروز صهیونیست‌ها در غزه، کرانه باختری، جنوب لبنان و دریای سرخ چنان ضرباتی دریافت کرده‌اند که فرود ده‌ها موشک بالستیک در سرزمین‌های اشغالی از ایجاد آن ناتوان است.

درحال تکمیل ...

2727

منبع: khabaronline-1891514

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار