طعنه سنگین فرمانده بلندپایه ارتش به حکام عرب منطقه

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: حکام جاه طلب و قدرت‌طلب با وجود داشتن ثروت‌های بسیار زیاد و غیر قابل توصیف نه تنها هیچ دفاعی از مردم مورد ظلم و ستم واقع شده فلسطین نمی‌کنند، بلکه در راستای تأمین اهداف سیاسی و پلید خود در جبهه صهیونیسم حاضر شده اند.

طعنه سنگین فرمانده بلندپایه ارتش به حکام عرب منطقه

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم راهپیمایی روز قدس از شکوه حضور مردم و کارکنان نیروهای مسلح در این راهپیمایی قدردانی و این حضور پر شور را سبب دلگرمی نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به دشمنان پلید نظام اسلامی دانست.

به گزارش مهر، امیر صباحی فرد با بیان اینکه سرسپردگان دنیای استعمار و استکبار خود را به بی‌خیالی زده‌اند تا گام‌های استوار انتفاضه مردان و زنان فلسطینی را نشنوند، اذعان داشت: ایستادگی زنان و مردان بی دفاع فلسطینی در برابر رژیم تا دندان مسلح اسرائیل هیچگاه پایانی ندارد؛ آنچه موجب تشدید درد و رنج فلسطینیان شده، سکوت سنگین برخی حکام عرب در قبال ظلم و ستمِ بی‌حد و حصری است که بر آنان روا داشته می‌شود.

وی ادامه داد: حکام جاه طلب و قدرت‌طلبی که با وجود داشتن ثروت‌های بسیار زیاد و غیر قابل توصیف نه تنها هیچ دفاعی از مردم مورد ظلم و ستم واقع شده فلسطین نمی‌کنند، بلکه در راستای تأمین اهداف سیاسی و پلید خود در جبهه صهیونیسم حاضر شده اند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: حضور با شکوه مسلمانان در راهپیمایی ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ پشتوانه پولادین روحیه مقاومت است و این روز نمادی از تقابل دو مفهوم استضعاف و استکبار است.

27211

منبع: khabaronline-1891612

ارسال نظر