زیدآبادی: هر چه برای اسلام تلاش می‌کنیم، پناهیان پنبه می‌کند /او در کارش موفق است و امثال من تنها مانده‌ایم!

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: هر چه امثال من برای تصویر چهره‌ای دلنشین و لطیف و سلیم از اسلام برای فرزندان و مخاطبان خود تلاش می‌کنیم، منبری‌هایی مثل شیخ علی‌رضا ⁧ پناهیان⁩ با اظهارات حلاوت‌سوز خود آن را پنبه می‌کنند.

زیدآبادی: هر چه برای اسلام تلاش می‌کنیم، پناهیان پنبه می‌کند /او در کارش موفق است و امثال من تنها مانده‌ایم!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در کانال تلگرامی خود مطلبی تحت عنوان «پناهیان در کارش موفق است!» نوشت.

متن یادداشت زیدآبادی به شرح زیر است:

هر چه امثال من برای تصویر چهره‌ای دلنشین و لطیف و سلیم از اسلام برای فرزندان و مخاطبان خود تلاش می‌کنیم، منبری‌هایی مثل شیخ علی‌رضا ⁧ پناهیان⁩ با اظهارات حلاوت‌سوز خود آن را پنبه می‌کنند!

‏قاعدتاً امثال من، اسلام مورد نظر او را اسلام نمی‌دانیم و او هم متقابلاً، اسلام مورد نظر ما را اسلام نمی‌داند!

‏ممکن است کسی بگوید؛ چه جای گله و شکایت؟ این به آن در! اما متأسفانه اصلاً شرایط برابری با او نداریم. او از یک طرف از امکانات دولتی و تریبون‌های رسمی برای بیان نظرات خود برخوردار است که ما برخوردار نیستیم. از طرف دیگر، نظرات خشونت‌محورانۀ امثال او که در عمل هم کم و بیش پیاده شده، جمعیت بزرگی را علیه دینداری برانگیخته و مخاطبان پیشاپیش علیه نظرات امثال من داوری دارند و در تعریف و تبیین اسلام، حق را به او می‌دهند! عامل سومی هم که در این میان بسیار مؤثر است، فعالیت بی‌وقفۀ اسلام‌ستیزان قدیم و جدیدی است که در توصیف دین همۀ مرزهای معرفتی و منصفانه را در نوردیده‌اند و عملاً به یاری امثال آقای پناهیان برخاسته‌اند با این گمان باطل که اگر دین از ذهن و اجتماع ما برچیده شود، همای سعادت بر این سرزمین بال می‌گسترد! لذا آنان هم برای رماندن نسل جوان از امر دیانت همان تفسیری را از اسلام ترویج می‌کنند که امثال آقای پناهیان در تریبون‌های رسمی تبلیغ می‌کنند.

‏بدین ترتیب او در کارش موفق است و امثال من تنها مانده‌ایم!

۲۷۲۱۱

منبع: khabaronline-1892251

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار