صادق کوشکی: مگر وعده‌های رئیسی را من داده‌ام که در باره اجرا شدنش از من می‌پرسید؟ از خودش سوال کنید

دولت آقای رئیسی هرچند که در مقایسه با دولت آقای روحانی فعالیت و تحرک بیشتری دارد و دغدغه بیشتری برای کمک به مردم دارد، اما متاسفانه بسیاری از سیاست‌های غلط دولت‌های قبل را عملاً ادامه داده است.

صادق کوشکی: مگر وعده‌های رئیسی را من داده‌ام که در باره اجرا شدنش از من می‌پرسید؟ از خودش سوال کنید

به گزارش خبرآنلاین ،صادق کوشکی، فعال اصولگرا در گفت‌وگو با هم‌میهن درباره عملکرد دولت سیزدهم گفت: سیاست‌های غلط دولت‌های قبل در حوزه اقتصاد و فرهنگ متاسفانه ادامه پیدا کرده است و موجب تداوم زیان‌ها و آسیب‌های موجود در کشور شده است. یعنی بخش زیادی از مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی امروز کشور، نتیجه این است که دولت آقای رئیسی همان خطاهای دولت روحانی، دولت احمدی‌نژاد و دولت‌های قبل را ادامه داده است.

وی افزود:در نتیجه همین موضوع باعث شده است که جامعه در حوزه فرهنگ دارد آسیب می‌بیند؛ در حوزه اقتصاد آسیب‌های جدی می‌بیند، در حوزه مسائل اجتماعی آسیب می‌بیند. تنها عرصه‌ای که دولت آقای رئیسی از سیاست‌های غلط دولت‌های قبل فاصله گرفته است و نتایج مثبتی داشته است، ترجیح سیاست همسایگی و منطقه‌ای بر غرب‌گرایی بوده است.اما غیر از حوزه سیاست خارجی، دولت رئیسی ادامه همان روش‌ها، سیاست‌های غلط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بوده است که نتایج آن را می‌بینیم
کوشکی در پاسخ به این سوال که:در مورد وعده‌هایی که ایشان در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری دادند و عملی شدن وعده‌ها آیا رئیس‌جمهور موفقی بودند؟ گفت : این را باید از خودشان بپرسید، چراکه من وعده‌ها را ندادم و باید از خود آقای رئیسی بپرسید و درباره میزان موفقیت و عدم موفقیت توضیح دهند.
کوشکی همچنین اظهار داشت: توقع من این است که ایشان خطاهای دولت‌های قبل را ادامه ندهند، آنها را تکرار نکنند و جبران یعنی مسیر خود را در حوزه اقتصاد، فرهنگ و مسائل اجتماعی از مسیر گذشته جدا کند و مسیر درستی را در پیش بگیرد.وقتی سیاست‌های غلط گذشته ادامه پیدا کرده است، در نتیجه مشکلات مردم نیز ادامه پیدا کرده است.
21302

منبع: khabaronline-1892568

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار