رهبر انقلاب: تشکر زبانی از ملت ایران کافی نیست باید تشکر عملی کرد /تأسف بار است بعضی کشورهای اسلامی به رژیم صهیونیستی کمک می کنند

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: راهپیمایی روز قدس یک حرکت سیاسی بین‌المللی شگفت‌آفرین بود.

رهبر انقلاب: تشکر زبانی از ملت ایران کافی نیست باید تشکر عملی کرد /تأسف بار است بعضی کشورهای اسلامی به رژیم صهیونیستی کمک می کنند

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، به‌ مناسبت عید سعید فطر،‌ جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

اهم بیانات رهبر انقلاب را در ادامه می خوانید؛

*تشکر واقعی از ملت با ادامه تلاش بی‌وقفه مسئولان برای حل مشکلات

*این راهپیمایی‌ای که در روز قدس انجام گرفت، این یک حرکت سیاسی بین‌المللی شگفت‌آفرین بود.

*به معنای واقعی کلمه یک خروش عمومی بود در کشور در روز قدس. جمعیتهای متراکم بیش از سالهای گذشته، اینها واقعاً جای تشکر دارد. بنده‌ی حقیر واقعاً از ملت عزیزمان به خاطر پیشگامی و پیشروی در این عرصه‌های مختلف در همه‌ی این عرصه‌ها صمیمانه تشکر میکنم. اما تشکر زبانی کافی نیست. از این ملت باید تشکر عملی کرد.

*مسئله‌ی غزه امروز رأس مسائل دنیای اسلام است، همه باید احساس مسئولیت کنیم.

*ملتها دلشان همراه است، حتی غیر مسلمانها، شما می‌بینید دیگر این راهپیمایی‌ها و تظاهراتی که در دنیا به‌نفع فلسطینی‌ها و مردم غزه و مظلومان این منطقه اتفاق می‌افتد این راهپیمایی‌ها هم بی‌سابقه است چنین چیزی ما سراغ نداریم در هیچ‌کدام از این قضایا اینکه در آفریقا، در آسیا، در اروپا، در خود کشور آمریکا مردم بیایند در خیابانها به‌نفع مردم فلسطین شعار بدهند این در طول این دهها سالی که غصب فلسطین اتفاق اتفاده بی‌سابقه است. پس پیداست یک کار جدیدی دارد انجام میگیرد، یک تحول جدیدی در عالم اسلام به وقوع می‌پیوندد.

*اینکه مسئله‌ی فلسطین بشود مسئله‌ی اول در لندن، در پاریس، در کشورهای اروپایی، در واشنگتن چیز کوچکی نیست.

*این صدا در همه‌ی دنیا دارد پخش میشود پول هم خرج میکنند، فریاد هم می‌زنند، دفاع هم میکنند مردم دنیا علیه اینهایند، مخالف صهیونیستهایند. اینها مسائل مهمی است این باید به چشم عبرت به اینها نگاه کرد، یک حادثه‌ای دارد اتفاق می‌افتد.

*دولتها انصافاً به وظائفشان عمل نمی کنند.

*در عمل مطلقاً اثری از دولت ها دیده نمیشود، بلکه بعکس کمک میکنند، کمک تسلیحاتی، کمک مالی، کمک سیاسی.

*//.

*این خیانت است، خیانت به امت اسلامی است. خیانت به خودشان هم هست، برای خاطر اینکه دارند با این کار دستگاه‌های رو به ضعف صهیونیستی را تقویت میکنند و این تقویت به ضرر خودشان هم تمام خواهد شد. صهیونیستها وقتی وارد کشوری بشوند این‌جور نیستش که به نفع آن کشور کار بکنند. وقتی نفوذ کردند مثل پشه خون آن کشور را میمکند، به نفع خودشان. کمک به رژیم صهیونیستی، کمک به نابودی خودشان هست.

تکمیل می شود...

۲۷۲۱۸6

منبع: khabaronline-1893467

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار