پیام آیت الله موحدی کرمانی به منتخبان جدید مجلس

موحدی کرمانی در پیامی خطاب به منتخبان مجلس دوزادهم گفت: نمایندگان منتخب با وحدت و خدمت به مردم به ایفای وظایف نمایندگی بپردازند به گونه ای که نام مجلس شورا برای مردم تداعی "مجلس خدمت" کند.

پیام آیت الله موحدی کرمانی به منتخبان جدید مجلس

به گزاشر خبرگزاری خبرآنلاین، نشست شورای وحدت برای تحول، امروز شنبه ( ۲۵ فروردین ماه) با حضور اعضای این شورا و برخی نمایندگان راه یافته به دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از فهرست شورای وحدت در مجتمع فرهنگی آدینه تهران آغاز شد.

بنابر گزارش ایرنا، این نشست با پیام آیت الله موحدی کرمانی و منوچهر متکی رییس هیات اجرایی شورای وحدت و نماینده منتخب مجلس دوازدهم آغاز شد.

آیت الله موحدی کرمانی در این پیام با توصیه منتخبان ملت در مجلس دوازدهم به رعایت موازین اخلاقی از جمله اخلاص و حفظ وحدت، ابراز امیدواری کرد که نمایندگان منتخب با وحدت و خدمت به مردم به ایفای وظایف نمایندگی بپردازند به گونه ای که نام مجلس شورا برای مردم تداعی "مجلس خدمت" کند.

این همایش با هدف تبیین شرایط کشور، ضرورت تحول و رویکردها و کارکردهای مجلس در راس امور و الزامات کار فراکسیونی در مجلس از جمله اهداف برگزاری این نشست است که اکنون در حال برگزاری است و قرار است نمایندگان منتخب راه یافته به مجلس دوازدهم در نشست های اختصاصی درباره اهداف آن گفت و گو کنند.

در ابتدای این همایش حمیدرضا آقابابایی مجلس شورای اسلامی را به دلیل وجود نخبگان جایگاهی برای ارتباط گیری عنوان کرد و اظهارداشت: ۱۸۰ نفر از منتخبان مجلس آینده دارای سابقه نمایندگی هستند به همین دلیل حس می کنیم این مجلس در زمینه های مختلف به خصوص در پیروی از رهبری یک گام به جلو است.

وی افزود: شرط اول رصد کردن کسب اطلاع است و به همین منظور در این جلسه تعداد زیادی از نمایندگان حضور دارند و در مورد مباحث مختلفی از جمله موضوعات امنیت ملی مطالبی بیان خواهد کرد.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1894427

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار