هشدار مقام بلندپایه نظامی: آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است /پدافند هوایی پاسخ مهلک خواهد داد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا باتاکید بر اینکه کریدورها کاملا باز شده و پروازها در حال انجام است، گفت: اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

هشدار مقام بلندپایه نظامی: آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است /پدافند هوایی پاسخ مهلک خواهد داد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، امیر قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به حمله دیشب سپاه به رژیم صهیونیستی گفت: از همان ابتدا و قبل از شروع حمله، با نیروی هوافضای سپاه و سازمان هواپیمایی کشور هماهنگی و فضای کشور را تحت نظر داشتیم.

بنابر روایت تسنیم، وی افزود: در این راستا در زمان حمله و کریدورها را جابجا و به منطقه امن فرستادیم و الان کریدورها کاملا باز شده و پروازها در حال انجام است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تاکید کرد: برای بعد از این هم آمادگی کامل داریم و قرارگاه با استفاده از همه ظرفیت‌های نیروهای مسلح آماده است تا آسمان ایران برای همه پروازهای خودی و پروازهای مجاز امن باشد.

رحیم زاده گفت: همچنین اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

۲۷۲۱۹

منبع: khabaronline-1895144

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار