دعای آیت‌الله علوی بروجردی بعد از حمله موشکی - پهپادی ایران به اسرائیل

آیت الله علوی بروجردی اظهار داشت: وضعیتی که الان در غزه شاهد هستیم، کشتار مسلمان ها، کشتار کودکان، مسئله ای نیست که بتوان از کنار آن به راحتی گذشت.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، آیت الله علوی بروجردی روز گذشته در ابتدای درس فقه خود در سال جدید، در سخنانی ضمن انتقاد از سکوت کشورهای اسلامی در برابر جنایات اسرائیل در غزه، از پاسخ ایران به اسرائیل حمایت کرده و گفت: دعا می کنیم تا خداوند جیوش مسلمین را بر کفار ظفر داده و شرّ اسرائیل به دشمنان برگردد.

بنابر گزارش جماران، وی با بیان اینکه نمی توان از کشتار کودکان و مسلمانان در غزه به راحتی گذشت، اظهار داشت: وضعیتی که الان در غزه شاهد هستیم، کشتار مسلمان ها، کشتار کودکان، مسئله ای نیست که بتوان از کنار آن به راحتی گذشت.

آیت الله علوی بروجردی ادامه داد: متأسفانه دنیای اسلام شاهد اختلافات و مصیبت های بسیار عجیب و غریبی است و ما می بینیم که در همین جنگ غزه و این کشتاری که از مسلمان ها صورت می گیرد، دولت های اسلامی اقدامی در مقابل دشمن انجام نمیدهند، برخی از آنها نه تنها کمک نمی کنند، نه تنها به صورت زبانی هم محکوم نمی کنند، که برعکس به دشمن کمک می کنند!

وی اظهار داشت: در این شرایط و این وضعیتی که واقع شده و کسانی که حمایت می کنند و عزیزانی که در کنار این مردم مظلوم ایستادند، ما برای آنها دعا می کنیم، امیدواریم خداوند یاریشان کند. شنیدیم دیشب نیز از طرف ایران، حرکاتی بر علیه آنها انجام شده که امیدواریم خداوند ان شاء الله جیوش مسلمین را بر کفار ظفر و پیروزی دهد انشاء الله، و این عقده ای که به نام اسرائیل نزدیک هفتاد سال است توسط دشمنان در دل کشورهای اسلامی درست شده است، تا مایه شر باشد، مسلمانان را از سرزمین فلسطین بیرون کردند و مهاجرهای یهودی هجوم آوردند و بعد کشتاری که در طول این مدت انجام شده، و همین الان نیز به وسیله ی شهرک نشین ها هر روز چند نفری قربانی می شوند چرا که آنها مسلح هستند و مسلمان ها بی پناه؛ دعا میکنیم روزی بیاید که ببینیم این شر برای همیشه به خودشان برگردد!

آیت الله علوی بروجردی در پایان برای پیروزی سپاه مسلمانان دعا کرد.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1895275

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار