حمایت های ادامه دار از دفاع مشروعِ موشکی و پهپادی سپاه /اقدامات تروریستی اسرائیل با پاسخ سخت تری روبرو خواهد شد

در پی حمله پهپادی ایران به اسرائیل، مجلس خبرگان رهبری در پیامی به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

حمایت های ادامه دار از دفاع مشروعِ موشکی و پهپادی سپاه /اقدامات تروریستی اسرائیل با پاسخ سخت تری روبرو خواهد شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، در پی عملیات سپاه پاسداران در پاسخ جنایات رژیم صهیونیستی، مجلس خبرگان رهبری پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ...»

عملیات بی سابقه و غرورآفرینِ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تجاوزات و تعدی رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق، تصمیمی شجاعانه، قابل تحسین و در خور تقدیر است.

این اقدام ارزشمند و وعده صادق در وهله نخست، استفاده از حق قانونی دفاع مشروع جمهوری اسلامی در تنبیه متجاوز بود، اما در واقع روح تازه ای در جبهه مقاومت و تحقق آزادی قدس شریف دمید و این درس را به رژیم نامشروع اسرائیل و حامیان آن داد که در صورت تکرار اقدامات تروریستی و خرابکارانه خود علیه شخصیت ها و منافع جمهوری اسلامی با پاسخی سخت تر مواجه خواهد شد.

مجلس خبرگان رهبری، ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال برای این پیروزی ارزشمند و قدردانی از کلیه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، یاد بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را که افتخار و سربلندی امروز ایران عزیز با نهضت الهی خویش این عزت و سرافرازی را برای مردم این سرزمین به ارمغان آورد گرامی می داریم و تدبیر حکیمانه خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مد ظله العالی" را ارج می نهیم.

احمد جنتی
رئیس مجلس خبرگان رهبری
۱۴۰۳/۱/۲۶

دفاع موشکی و پهپادی سپاه، باعث حیرتِ مردم جهان شد

همچنین جمعیت یاران انقلاب اسلامی ایران نیز در رابطه با عملیات "وعده صادق" پیامی به این مضمون صادر کرد:

بسم الله القاصم الجبارین

اقدام پهبادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پاسخ به جنایات بی رحمانه رژیم اشغالگر صهیونیستی و حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت فرماندهان ارشد و پاسداران ایران اسلامی، بسیار عزت بخش و غرورافرین بود.

این اقدام انقلابی، نشانی از اقتدار، روحیه آزادی خواهی و صلح طلبی ایران اسلامی بود، که باعث جشن و سرور و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی در جهان و در بین آزادیخواهان عالم گردید. اقدامات دفاعی و شجاعانه ایران در عمل به حق طبیعی و قانونی خود، و بنا به ماده ۵۱ منشور ملل متحد، نشانگر رویکرد مسوُلانه ایران اسلامی، نسبت به صلح جهانی و امنیت منطقه ای است. و این در حالیست که رژیم اشغالگر با نسل کشی و جنایات بی رحمانه، امنیت همسایگان خود و منطقه را به خطر انداخته است.

دفاع مشروعِ موشکی و پهبادی سپاه پاسداران، باعث حیرتِ مردم جهان و وحشتِ رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان او گردید و نمایش ناکارامدی سامانه گنبد اهنین نیز باعث تحقیر رژیم صهیونیستی در سراسر جهان شد.

جمعیت یاران انقلاب اسلامی ایران، ضمن حمایت از اقدام‌ دلاورمردان و جان برکفان نیروهای مسلح، این موفقیت در نواختن سیلی انتقام ملت ایران، بر چهره رژیم صهیونیستی را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان تبریک عرض نموده و اعلام میدارد: این جمعیت از تمام ظرفیت خود در راستای افشای اهداف پلید رژیم اشغالگر صهیونیستی، استفاده خواهد نمود.

والسلام

27218

منبع: khabaronline-1895403

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار