ترس عجیب و ضعف محمود احمدی نژاد از بقایی به روایت امیری فر /احمدی نژاد به هر دو منزل بقایی سر می زند و هدیه می برد/مشایی سحر شده بود

عباس امیری فر معتقد است که محمود احمدی نژاد در مقابل حمید بقایی نقطه ضعف دارد و به طرز عجیبی از او می ترسد.

ترس عجیب و ضعف محمود احمدی نژاد از بقایی به روایت امیری فر /احمدی نژاد به هر دو منزل بقایی سر می زند و هدیه می برد/مشایی سحر شده بود

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، در بخشی از فیلمی که از عباس امیری‌فر، فعال سیاسی اصولگرا در مصاحبه با دیدار نیوز منتشر شده، وی از دوستی محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم با اسفندیار رحیم مشایی و حمیدرضا بقایی سخن به میان آورده و گفته است: این سه نفر از اول باهم بودند و در مهمترین جلسات مجامع با هم ناهار می خوردند و تصمیمات مهم را در وقت ناهار می گرفتند.

وی ادامه داد: آنها علیه هم حرف نمی زدند. همه می گفتند مشایی همه را سحر و جادو کرده ولی من یک روز به مشایی گفتم که بقایی شما را سحر کرده است و شما روی احمدی نژاد تاثیر می گذارید. گفت نه اینگونه نیست. گفتم چرا اینگونه است و شما فقط به دهان آقای بقایی نگاه می کنید.

امیری فر با انتقاد از بقایی گفت: او نه علم و سواد دارد، نه قیافه و اخلاق. او حتی نمی تواند دو کلمه سخنرانی کند و درگیری هایی در حد بالا با همکارانش داشت که قابل گفتن نیست.

وی افزود: روزی من مدارکی علیه بقایی جمع کرده و از احمدی نژاد درخواست جلسه خصوصی کردم زنگ تا مدارک را ارائه دهم و تاکید کردم که خود بقایی در جلسه حضور نداشته باشد و ایشان خاطرنشان کرد که حضور نخواهد داشت. وقتی جلسه تشکیل شد و مدارک را یک به یک ارائه دادم احمدی نژاد در کمال ناباوری تایید کرد. من گمان کردم که حتما او را کنار می گذارد. اما تنها یک ربع از جلسه گذشته بود که بقایی وارد اتاق شد و علیرغم اعتراض من نشست و با همدیگر درگیری لفظی هم پیدا کردیم. من مشاهده که آقای احمدی نژاد در مقابل او مثل یک آدم ترسو بود.

فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: احمدی نژاد صددرصد درمقابل بقایی نقطه ضعف دارد. رحیم مشایی بقایی را به احمدی نژاد معرفی کرد. بقایی در دوران استانداری احمدی نژاد راننده وی بود و سپس مسئول دفترش شد و به تدریج همه کاره شد.

امیری فر در بخش دیگری از مصاحبه خود اذعان دارد که بقایی احمدی نژاد را نابود کرد و عامل اصلی نابودی او است.

وی معتقد است: هنوز هم احمدی نژاد به هر دوخانه بقایی سر می زند و هدایا می برد، (بقایی دو همسر و دو خانه دارد). همچنین هر دو هفته یک بار به منزل رحیم مشایی به رامسر سر می زند.

او گفت: احمدی نژاد بسیاری از دولتی ها را فدای مشایی و بقایی کرد. بعضی ها اعلام برائت کردند و برخی نیز سکوت کردند. مثلا محمدرضا فرزین نماینده شخص مشایی و بقایی رئیس بانک مرکزی شده است و ببینید دلار را به کجا رسانده است.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1895888

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار