فرمانده ارشد سپاه: تا عادی شدن شرایط در استان سیستان و بلوچستان در کنار مردم هستیم /امدادرسانی ادامه خواهد داشت

سردار مرتضوی گفت: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا عادی شدن شرایط در استان سیستان و بلوچستان و رفع مشکلات در کنار مردم عزیز این خطه است.

فرمانده ارشد سپاه: تا عادی شدن شرایط در استان سیستان و بلوچستان در کنار مردم هستیم /امدادرسانی ادامه خواهد داشت

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار سید حسن مرتضوی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: ۱۰۰۰ کیسه آرد، تعداد ۲ هزار مورد انواع کنسرو جات، تعداد ۳ هزار بطری آب معدنی، ۱ هزار سری اسباب بازی، ۱۵۰ کارتن پوشک بچه، تعداد ۱۰ کارتن لوازم بهداشتی، تعداد ۳۰۰ بسته سبد کالا، ۲۰۰ عدد کیسه خواب، تعداد ۲۰۰ تخته پتو، ۲۰۰ تخته روفرشی، ۱ هزار گالن آب، ۵۰۰ البسه ورزشی کودکان اهدا شد.

آنگونه که مهر روایت کرده، وی افزود: خدمت رسانی به مردم شریف و انقلابی استان سیستان و بلوچستان را یک وظیفه می‌دانیم و به آن افتخار می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس اضافه کرد: نیروهای امدادی این قرارگاه به صورت مداوم و شبانه روزی در مناطق سیل زده حضور دارند و به انجام مأموریت‌های امداد و نجات می‌پردازند.

وی تاکید کرد: قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از آغاز سیل در استان سیستان و بلوچستان همواره در کنار مردم این خطه بوده و به کمک‌های خود ادامه می‌دهد.

سردار مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا عادی شدن شرایط در استان سیستان و بلوچستان و رفع مشکلات در کنار مردم عزیز این خطه است و کمک‌های امدادی و غذایی ادامه خواهد داشت.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1897330

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار