تمهیدات پلیس راهور برای برگزاری سومین سالروز شهادت سردار سلیمانی

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات پلیس راهور در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را تشریح کرد.

تمهیدات پلیس راهور برای برگزاری سومین سالروز شهادت سردار سلیمانی

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد رازقی با تشریح تمهیدات پلیس راهور در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز و به همین مناسبت از ساعت ۱۴ مراسمی در مصلای تهران برگزار می‌شود که پلیس راهور تهران بزرگ در معابر پیرامون تمهیدات ویژه ترافیکی دارد تا بتوانیم این مراسم را به نحو مطلوب از حیث ترافیکی مدیریت کنیم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: همکاران از ساعت ۱۰ صبح در محورهای پیرامونی مصلا مستقر هستند و این محورها تحت تدابیر ترافیکی است و از ساعت ۱۲ به بعد به صورت خاص و ویژه در برخی از معابر اجازه توقف و پارک داده نمی‌شود.

وی اظهار کرد: در طول خیابان قنبرزاده در هر دو مسیر شمال و جنوب، طول خیابان پاکستان و طول خیابان بهشتی از محدوده سهروردی به سمت غرب اجازه پارک داده نمی‌شود و اگر وسیله‌ای پارک باشد توسط جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد شد.

رازقی خاطرنشان کرد: در حالت عادی محدودیت تردد نخواهیم داشت اما اگر نیاز به اعمال محدودیت شود، بزرگراه شهید سلیمانی در مسیر غرب به شرق در ورودی به خیابان قنبرزاده از ساعت ۱۳ به بعد مسدود خواهد شد و شرق به غرب خیابان بهشتی از تقاطع سهروردی نیز مسدود خواهد شد و همچنین از خیابان مطهری به سمت خیابان بهشتی محدودیت تردد خواهیم داشت.

منبع: mehrnews-5672218

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار