بررسی و بازدید ایمنی از ۵۲۲ ساختمان

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت: با آغاز بکار تیم‌های ارزیابی ایمنی ساختمان‌های مهم و بلندمرتبه تهران ۵۲۲ ساختمان بازدیدشان انجام شد.

بررسی و بازدید ایمنی از ۵۲۲ ساختمان

به گزارش خبرنگار مهر، علی نصیری در سومین جلسه قرارگاه ایمنی کالبدی کلانشهر تهران با بیان اینکه قرارگاه ایمنی کالبدی دو جلسه در خرداد ماه و مرداد ماه سال جاری تشکیل داده بود، گفت: در آن جلسات سند ایمنی کالبدی کلانشهر تهران به تصویب ستاد مدیریت بحران شهر تهران رسید.

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران ادامه داد: کمیته‌های ۹ گانه‌ای ذیل این قرارگاه شکل گرفته که خوشبختانه جلسات آن‌ها برگزار شده، در میان این کمیته‌ها سه کمیته فنی، عمرانی، ایمنی شهرسازی و معماری و کمیته هماهنگی ایمنی مناطق به شکل فعالانه‌تری اقدامات خود را پیگیری کرده‌اند.

وی با اشاره به مصوبات جلسات قبلی قرارگاه ایمنی کالبدی شهر تهران، بیان کرد: ایمنی شهر مربوط به یک دستگاه نیست و ناایمنی‌ها نیز مربوط به امروز و دیروز نیستند لذا درخواست ما ورود جدی‌تر دستگاه‌هاست تا با نگاهی همدلانه موضوعات را به پیش ببرند.

نصیری تاکید کرد: پیرو مصوبات جلسات قبلی قرارگاه ایمنی برای اولین بار در کشور ۹ دستگاه در حضور وزیر کشور و شهردار تهران تفاهم‌نامه امضا کردند و در همین راستا از جمله اقدامات قرارگاه موضوع احصا ۱۶ هزار ساختمان نیازمند بازدید بود که با آغاز بکار تیم‌های ارزیابی ایمنی ساختمان‌های مهم و بلندمرتبه تهران ۵۲۲ ساختمان بازدیدشان انجام شد.

منبع: mehrnews-5672841

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار