تصادف زنجیره‌ای ۱۰ خودرو در بزرگراه نیایش

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع تصادف زنجیره‌ای در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر دچار مصدومیت شدند.

تصادف زنجیره‌ای ۱۰ خودرو در بزرگراه نیایش

به گزارش خبرنگار مهر، جلال ملکی از وقوع تصادف زنجیره‌ای در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش خبر داد و گفت: ساعت ۰۵:۵۰ صبح امروز یک مورد حادثه تصادف بین چندین خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش، تقاطع کردستان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: همکاران به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که ۱۰ دستگاه خودروی سواری شامل انواع خودرو به یک‌دگیر برخورد کردند و یک دستگاه خودرو در اثر این حادثه از مسیر منحرف شده بود و پس از برخورد با جدول‌های کنار خیابان با یک پست برق کوچک در کنار بزرگراه برخورد کرد و خسارت‌هایی را به آن وارد کرد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت و افراد پیش از رسیدن آتش نشانان از خودروها خارج شده بودند و فقط سه نفر دچار مصدومیت شده بودند که با حضور عوامل اورژانس تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی با بیان اینکه محل ایمن سازی و برای بررسی علت وقوع حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد، اذعان کرد: با توجه به برودت هوا و بارندگی معابر در ابتدای روز و ساعات میانی شب ممکن است حالت یخ زدگی و لغزندگی داشته باشد و همین عامل می‌تواند کنترل خودرو را از دست راننده خارج کند. بر این اساس ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از رانندگان عزیز تقاضا می‌شود با سرعت مطمئنه و فاصله مناسب با خودروی جلو حرکت کنند.

منبع: mehrnews-5675334

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار