عرضه گوشت منجمد در تمامی میادین میوه و تره‌بار تا دوشنبه

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از ارسال گوشت منجمد به پنج میدان از مجموع ۲۲ میدان اصلی خبر داد.

عرضه گوشت منجمد در تمامی میادین میوه و تره‌بار تا دوشنبه

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت با اشاره به عرضه گوشت منجمد تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار تهران گفت: از مجموع ۲۲ میدان اصلی در سطح شهر تهران، گوشت منجمد با کمک پشتیبانی امور دام به پنج میدان ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اعلام اینکه گوشت در دیگر میادین نیز تأمین خواهد شد، خاطرنشان کرد: تا ظهر دوشنبه تمام میادین و بازارهای میوه و تره بار، گوشت منجمد را به وفور در اختیار خواهند داشت.

وی ادامه داد: بخشی از گوشت امروز تأمین می‌شود و برای اینکه به مردم قول قطعی دهیم تا ظهر دوشنبه گوشت منجمد با قیمت مصوب در تمامی میادین و بازارها برای عرضه وجود خواهد داشت.

فصاحت با اعلام اینکه پیش از این اسامی را برای تحویل گوشت منجمد تحویل داده‌ایم، تصریح کرد: برای کنترل بار، توزیع از طریق ثبت نام در سامانه ستکا انجام می‌شود که به دلیل مشکلاتی که در هماهنگی‌ها وجود داشت، عرضه گوشت در میادین به تأخیر افتاد؛ صاحبان میادین برای ثبت نام به سامانه مراجعه کردند که البته امروز سامانه فعلاً منتفی شده، اما صاحبان میادین در آینده در سامانه ثبت نام خواهند کرد.

منبع: mehrnews-5675615

ارسال نظر