ثبت ۱۵ فقره سرقت محتویات خودرو

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار لوازم محتویات خودروها خبر داد و گفت: متهم به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

ثبت ۱۵ فقره سرقت محتویات خودرو

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر در خصوص سرقت محتویات خودرو در محدوده ستارخان پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۱۸ این محل قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم با پرسه‌زنی در مناطق جرم خیز و شناسایی خودروهایی که قفل آن از ایمنی کمتری برخوردار بودند در فرصت مناسبی قفل خودرو را تخریب و محتویات داخل خودرو از قبیل جک و لاستیک زاپاس و ضبط آن را به سرقت می‌برده است.

سرهنگ مافی گفت: مأموران کلانتری ستارخان با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی در نهایت در ۱۸ مرداد ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که از سارقان سابقه‌دار بود شناسایی شد.

سر کلانتر دوم پلیس پیشگیری بیان کرد: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران در روز گذشته به مخفیگاه متهم در محدوده ستارخان این محله مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاه دستگیر کردند؛ متهم ۳۲ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به ۱۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در محدوده غرب تهران اعتراف کرد.

سرهنگ مافی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد گفت: از مالباختگانی که با این شیوه و شگرد از آنان سرقت شده است با حضور در کلانتری ۱۱۸ متهم را مورد شناسایی قرار دهند.

منبع: mehrnews-5858831

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار