ترخیص بیش از ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد

رئیس کل دادگستری استان مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد.

ترخیص بیش از ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران از تخلیه و ترخیص بیش از ۱۸ هزار تُن کود شیمیایی از انبارهای بندر امیرآباد بهشهر خبر داد و گفت: اقدامات لازم در خصوص تعیین تکلیف ۱۸ هزار و ۴۵۹ تُن کود شیمیایی مورد نیاز کشاورزان از بندر امیر آباد بهشهر انجام شده است.

رئیس کل دادگستری مازندران اظهار کرد: پس از بازدید رئیس قوه قضائیه از بندر امیرآباد و دستورات راهگشای وی برای تعیین تکلیف کالاهای موجود، با پیگیری دستگاه قضائی استان و تعامل و همراهی ادارات مرتبط، شاهد رفع مشکلات ترخیص اقلام مورد نیاز جامعه هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری ادامه داد: رهبر انقلاب و رئیس قوه قضائیه همواره بر حمایت از تولید و توجه به کالاهای اساسی در جهت رفاه حال مردم، حساسیت و تاکید ویژه‌ای دارند که این مهم باید مد نظر ویژه قرار گیرد.

وی تاکید کرد: اهمیت کود شیمیایی برای تولید محصولات زراعی به قدری بالاست که امروزه حتی در سنتی‌ترین مراکز کشاورزی هم شاهد استفاده از این فراورده‌ها هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری خاطرنشان کرد: امیدوارم با نظارت دستگاه قضائی استان و تلاش دستگاه‌های مرتبط، گام بلندی در جهت صیانت از حقوق بیت‌المال و احقاق حقوق عامه برداشته خواهد شود.

منبع: mehrnews-5864707

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار