قصور سرباز وظیفه موجب درگیری در مرکز فرماندهی بیضا شد

شیراز- دادستان مرکز استان فارس گفت: قصور سرباز وظیفه در مراقبت از متهم باعث خلع‌ سلاح و درگیری مسلحانه در کلانتری بیضا شد.

قصور سرباز وظیفه موجب درگیری در مرکز فرماندهی بیضا شد

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی بحرینی اظهار کرد: قصور سرباز وظیفه در مراقبت از متهم باعث خلع‌سلاح و درگیری مسلحانه در کلانتری بیضا شد.

وی اضافه کرد: قصور سرباز وظیفه و کوتاهی در نگهداری از اسلحه سازمانی و همچنین عدم مراقبت مناسب از متهمین در حال انتقال به بازداشتگاه باعث مسلح شدن یکی از متهمین و وقوع حادثه شد.

دادستان مرکز استان فارس گفت: متهمین در حالی که با دستبند به یکدیگر متصل بودند قصد فرار از کلانتری را داشتند، در پی تیراندازی و درگیری متقابل متهم، یک سرباز وظیفه در محوطه کلانتری به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز از ناحیه بازو زخمی شده است.

بحرینی تاکید کرد: متهم دارای سوابق متعدد و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر است، وی در نتیجه درگیری متقابل با نیروهای کلانتری از ناحیه صورت زخمی دستگیر شد.

گفتنی است حال سرباز زخمی مساعد و به صورت سرپایی مداوا شده است و حال عمومی متهم پرونده نیز که از ناحیه صورت زخمی شده است مساعد است و جهت انجام مراحل درمان به مراکز درمانی شیراز منتقل شده‌اند.

منبع: mehrnews-5865069

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار