حماس: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/حمله زمینی به یک شکست تاریخی برای اسرائیل تبدیل می‌شود

ایسنا نوشت: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس گفت، درصورتی که دشمن اقدام به حمله زمینی علیه غزه کند یک صفحه جدید و افتخارآمیز در تاریخ ما ورق خواهد خورد و به شکستی تاریخی و بی‌سابقه برای اشغالگران تبدیل می‌شود.

حماس: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/حمله زمینی به یک شکست تاریخی برای اسرائیل تبدیل می‌شود

صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در گفت‌وگو با شبکه المنار اعلام کرد، اگر دشمن زمینی وارد غزه شود، مرحله تازه و روشنی برای ملت فلسطین رقم خواهد خورد و دشمن متحمل شکستی سنگین و بی‌سابقه در تاریخ خود خواهد شد.

صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به اشغالگران صهیونیست گفت: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است!

العاروری افزود: جبهه‌های جدید علیه دشمن از جایی که به فکرش هم خطور نمی‌کند، گشوده می‌شود و از جنایاتی که مرتکب شده است پشیمان خواهد شد.

وی تصریح کرد، ما شاهد حماسه‌ای قهرمانانه در امتداد مرزهای جنوبی لبنان با فلسطین هستیم، جایی که هر روزه درگیری می‌شود و هر روز از تعدادی از نیروهای حزب الله، سرایا قدس و گردان‌های القسام به شهادت می‌رسند.

وی ادامه داد: ناگزیر زمان مجازات جنایات اشغالگران خواهدرسید و ما به مردم خود اطمینان می دهیم که با وجود جنایات دشمن، حال مقاومت خوب است و اگر دشمن حمله زمینی انجام دهد، مرحله تازه و روشنی برای ملت فلسطین رقم خواهد خورد و دشمن متحمل شکستی بی‌سابقه در تاریخ خود خواهد شد.

310310

منبع: khabaronline-1829300

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار