پسکوف: ناتو برای مهار روسیه ایجاد شده است/ موضوع بدل «پوتین»

مهر نوشت: سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز اعلام کرد: ناتو برای مهار کشور ما ایجاد شده است.

پسکوف: ناتو برای مهار روسیه ایجاد شده است/ موضوع بدل «پوتین»

به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: ناتو برای مهار کشور ما ایجاد شده است، این ائتلاف ماشینی است که برای رویارویی ایجاد شده است.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این خصوص ادامه داد: تمام توضیحات روسیه در ارتباط با کودتای اوکراین در سال ۲۰۱۴، در غرب نادیده گرفته شده است؛ آنها نمی خواستند به این حقیقت گوش دهند.

دیمیتری پسکوف در ادامه اضافه کرد: روسیه جنگ را شروع نکرد، بلکه در حال پایان دادن به آن است. روسیه باید این مفهوم عینی را به دنیا هم منتقل کند.

وی در این خصوص افزود: اقتصاد روسیه از بین نمی رود؛ برعکس، رشد آن پیش بینی می شود که برای خود دولت نیز عالی و حتی غیرمنتظره است.

این مقام کرملین در واکنش به مطرح شدن برخی بحث ها درباره وجود بدل برای رئیس جمهور روسیه نیز خاطرنشان کرد: ما فقط یک «پوتین» داریم.

این در حالیست که سخنگوی ریاست‌جمهوری روسیه پیشتر در سخنانی نسبت به نزدیک شدن ائتلاف نظامی به مرزهای این کشور هشدار داده بود.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست‌جمهوری روسیه اعلام کرده بود: ناتو ابزار صلح نیست، بلکه ابزار جنگ است، همیشه به مرزهای روسیه نزدیک بوده است. ادعای اینکه روسیه بدون هیچ علت عملیات نظامی ویژه را در اوکراین آغاز کرده است، دروغی وحشتناک است .

310310

منبع: khabaronline-1832988

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار