اظهارنظر متناقض نتانیاهو درباره ترور رهبران مقاومت/ وقتی بی‌بی سردرگم می‌شود!

ایرنا نوشت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که مدعی شده بود رهبران مقاومت را هرجا باشند، ترور می‌کند، اعلام کرد که آنها را در قطر ترور نمی‌کند.

اظهارنظر متناقض نتانیاهو درباره ترور رهبران مقاومت/ وقتی بی‌بی سردرگم می‌شود!

«جورج مالبرونوت» خبرنگار روزنامه فرانسوی لوفیگاور به نقل از منابعی اعلام کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به قطر اطمینان داده که رهبران حماس را در این کشور ترور نخواهد کرد.

قطر یکی از اقامتگاه های رهبران در تبعید مقاومت فلسطین محسوب می شود.

این در حالی است که چهارشنبه گذشته، نتانیاهو در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرده بود که دستور ترور رهبران مقاومت فلسطین توسط موساد را صادر کرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی حتی اعلام کرده بود که در دوران آتش بس نیز رهبران مقاومت در امان نخواهند بود و برنامه ترور آنها پیگیری خواهد شد.

نتانیاهو در پاسخ به این سئوال که آیا در دوران آتش بس، رهبران مقاومت فلسطین در امنیت خواهند بود، نیز گفته بود که هیچ بندی مربوط به مصونیت رهبران حماس در دوران آتش بس، در توافقنامه وجود ندارد.

«یوآف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز بارها خطاب به رهبران مقاومت فلسطین گفته بود که خودتان را «مُرده» فرض کنید.

اظهارات متناقض مقامات رژیم صهیونیستی درباره ترور رهبران مقاومت فلسطین در حالی رسانه ای شده که رهبران مقاومت همواره اعلام کرده اند که شهادت، آرزوی دیرینه آنهاست.

ناکامی رژیم صهیونیستی در از بین بردن سلسله مراتب فرماندهی مقاومت فلسطین در غزه، یکی دیگر از ابعاد شکست این رژیم از مقاومت است، زیرا نتوانست افراد شاخص مقاومت را هدف قرار دهد و اکثر فرماندهان میدانی و رزمندگان مقاومت، در سلامت هستند و بیش از ۴۵ روز عملیات جنگی تل آویو دستاورد نظامی محسوسی برای صهیونیست ها نداشته است.

311311

منبع: khabaronline-1841312

ارسال نظر