حمله موشکی به کریات شمونه همزمان با سفر نتانیاهو

ایرنا نوشت: منابع رسانه‌ای عصر امروز (دوشنبه) از اصابت موشک به شهر کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی همزمان با سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به این شهر خبر دادند.

حمله موشکی به کریات شمونه همزمان با سفر نتانیاهو

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کردند که همزمان با سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به شهر مرزی کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی، چند موشک ضد زره شلیک شده از لبنان به این شهر اصابت کرده است.

نتانیاهو نیز در سخنانی حین بازدید از کریات شمونه گفت: ما برای بازگرداندن امنیت به مرزهای شمالی خود هر کاری لازم است انجام خواهیم داد و آنها (حزب الله) نباید با ما درگیر شوند.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز معتقدند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

310310

منبع: khabaronline-1858445

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار