پاسخ‌ ما به آمریکا دردناک خواهد بود

ایرنا نوشت: سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه خود تصریح کرد، نیروهای دشمن آمریکایی به سه قایق حمله کردند و ۱۰ نفر از نیروهای ما را به شهادت رساندند.

پاسخ‌ ما به آمریکا دردناک خواهد بود
مدیر دفتر رهبر انصارالله یمن در سخنانی پاسخ حتمی نیروهای مسلح کشورش به حمله آمریکا به رزمندگان یمنی در دریای سرخ را دردناک ارزیابی کرد.
سفر الصوفی روز دوشنبه در دیدار با خانواده‌های شهدای دریای سرخ افزود: آمریکا با هدف قرار دادن نیروهای مسلح یمن به سمت خود آتش گشود، به زودی شاهد چیزی خواهید بود که شما را خوشحال خواهد کرد.
نیروهای مسلح یمن دهم دیماه در بیانیه‌ای از شهادت تعدادی از رزمندگان دریایی خود در حمله آمریکا به دریای سرخ خبر داده بود.
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه خود تصریح کرد، نیروهای دشمن آمریکایی به سه قایق حمله کردند و ۱۰ نفر از نیروهای ما را به شهادت رساندند.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد که نیروهای آمریکایی عواقب هدف قرار دادن قایق‌های نیروهای ما در دریای سرخ را متحمل می‌شوند.
به گزارش ایرنا، آمریکا مدعی است که ائتلافی دریایی برای مقابله با عملیات ارتش یمن در دریایی سرخ ایجاد کرده است اما فرانسه، اسپانیا و ایتالیا با تائید خروج خود از این ائتلاف، از تحویل کشتی‌های جنگی خود به فرماندهی ایالات متحده خودداری کرده اند.
ارتش یمن طی هفته‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی های عازم سرزمین های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.
نیروهای ارتش یمنی متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی های عازم سرزمین های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهد داد.
310310

منبع: khabaronline-1858446

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار