عکس‌های تبلیغاتی چین از تازه‌ترین سلاح ارتش این کشور/ عکس

ارتش چین به تازگی تصاویری از تازه‌ترین سلاح خود که برای کار در عملیات شهری طراحی و ساخته شده‌است را به اشتراک گذاشته است.

عکس‌های تبلیغاتی چین از تازه‌ترین سلاح ارتش این کشور/ عکس

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سلاح جدید ارتش چین یک ربات مبتکر است که ارتش این کشور در تازه‌ترین تصاویر تبلیغاتی خود از آن رونمایی کرده‌است.

در تازه‌ترین تصویر تبلیغاتی منتشر شده از ارتش چین، یک یگان نظامی در حال پیشروی در یک محیط شهری به نمایش گذاشته شده‌است که یک ربات پیشرو آن‌ها است. این وسیله نقلیه رباتیک مجهز به تفنگ تهاجمی QBZ-۹۵ bullpup است.

عکس‌های تبلیغاتی چین از تازه‌ترین سلاح ارتش این کشور/ عکس

طراحی این ربات بسیار آشنا است؛ همچنین مجهز به پلتفرم ردیابی است. علاوه بر این، به سنسورهای پیشرفته برای شناسایی نوری چند کاناله مجهز شده‌است. جزئیات دقیقی از این ربات هنوز افشا نشده‌است. معرفی آن نشان دهنده تعهد چین به مدرن سازی نیروهای دفاعی خود و همگام ماندن با تاکتیک‌های در حال تکامل در جنگ‌های معاصر است.

حرکت چین برای توسعه چنین فناوری حاکی از تلاش‌های آن برای سازگاری و یادگیری از درگیری‌های نظامی جهانی است؛ از جمله جنگ جاری اوکراین با روسیه، که در آن هواپیماهای بدون سرنشین و روباتیک پیشرفته نقشی محوری دارند.

  • شلیک به هواپیمای چند صد میلیون دلاری روسیه

  • جنگنده بومی ترکیه بازی را تغییر می‌دهد؟/ عکس

  • رقیب روسی پیشرفته‌ترین بمب‌افکن آمریکا

۲۲۷۲۲۷

منبع: khabaronline-1861206

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار