امیرعبداللهیان: فعالیت مستشاران نظامی ایران برای مبارزه با تروریسم با قدرت ادامه می‌یابد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شهادت پنج مستشار ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی نوشت «شکست صهیونیست‌ها در مقابل اراده مردم غزه با این اقدامات تروریستی قابل جبران نخواهد بود».

امیرعبداللهیان: فعالیت مستشاران نظامی ایران برای مبارزه با تروریسم با قدرت ادامه می‌یابد

به گزارش خبرآنلاین، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر عزم تهران برای مبارزه با تروریسم و تامین امنیت منطقه تاکید کرد.

در پی حمله صبح روزگذشته (شنبه) جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق، پنج نفر از مستشاران نظامی سپاه و مدافعان حرم پاسدار به شهادت رسیدند و تعدادی دیگر مجروح شدند.

دیپلمات عالی‌رتبه ایران در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «فعالیت مستشاران نظامی ایران در مبارزه با تروریسم و تامین امنیت منطقه با قدرت ادامه خواهد یافت. رژیم اسرائیل همدست اصلی جریان‌های تروریستی و دشمن درجه یک امنیت منطقه است».

امیرعبداللهیان با اشاره به اقدامات تنش‌زای صهیونیست‌ها در منطقه و همچنین شکست‌های میدانی از مقاومت فلسطین نوشت: «رژیم اسرائیل همدست اصلی جریان‌های تروریستی و دشمن درجه یک امنیت منطقه است. بی‌تردید شکست صهیونیست‌ها در مقابل اراده مردم غزه با این‌چنین اقدامات بزدلانه تروریستی قابل جبران نخواهد بود».

وزیر خارجه ایران در پایان نوشت: «ضمن ادای احترام به روح بلند مستشاران نظامی شهید ایرانی در دمشق، از خداوند متعال علو درجات را برای این شهدا و صبر و آرامش قلبی برای بازماندگان مسئلت دارم».

«سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهوی اسلامی ایران نیز درباره این اقدام صهیونیست‌ها گفت: «بی‌شک تداوم این‌‏گونه اقدامات تروریستی و جنایتکارانه که حاکی از شکست و ناکامی روزافزون رژیم نامشروع صهیونیستی در رسیدن به اهداف پلید خود و عمق استیصال و درماندگی در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت است، از سوی جمهوری اسلامی ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند».

311311

منبع: khabaronline-1863391

ارسال نظر