مدودف: جنگ روسیه و ناتو به آخرالزمان منجر خواهد شد

معاون شورای امنیت روسیه هشدار داد، هرگونه درگیری مستقیم بین قوای ناتو و مسکو به «آخرالزمان» منجر خواهد شد.

مدودف: جنگ روسیه و ناتو به آخرالزمان منجر خواهد شد

به گزارش خبرآنلاین، دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه در پستی که امروز (چهارشنبه) در یک رسانه اجتماعی منتشر کرد، نوشت چنانچه جنگ بین مسکو و ناتو اتفاق بیفتد یک «آخرالزمان» رقم خواهد خورد و در این جنگ روسیه «سناریوی عمیات نظامی ویژه» در اوکراین را دنبال نخواهد کرد و «ما شاهد نبرد در خندق‌ها نخواهیم بود.»

مدودف که سابقا رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر روسیه هم بوده، همچنین در این پست که در پیام‌رسان تلگرام منتشر کرد، نوشت که اخیرا «وراجی‌های خطرناکی» پیرامون احتمال بروز جنگ روسیه و ناتو در بین رهبران سیاسی این ائتلاف نظامی بروز یافته است.

به گزارش ایسنا، مدودف خاطر نشان کرد که در صورت بروز این جنگ لازم است به این ائتلاف نظامی به دلیل توانمندی‌های نظامی‌اش پاسخ «نامتقارن» داده شود.

این سیاستمدار ارشد روس خاطر نشان کرد که در زمان جنگ روسیه با ناتو «موشک‌های بالستیک و کروز مجهز به کلاهک‌های ویژه برای محافظت از تمامیت ارضی کشورمان استفاده خواهند شد. این بر مبنای محتوای اسناد مربوط به دکترین نظامی ما و برای همه به خوبی شناخته شده است. این باعث آخرالزمان و پایان هر چیزی خواهد شد.»

مدودف که سابق بر این رئیس جمهور روسیه بوده، به سیاستمداران غربی توصیه کرد «به رای‌دهندگان حقیقت تلخ را بگویید و آنها را با تکرار شعار غلط آمادگی برای جنگ با روسیه همچون احمق‌های کودن در نظر نگیرید.»

3103110

منبع: khabaronline-1870403

ارسال نظر