واکنش بایدن به موضع ترامپ درباره مرگ ناوالنی

جو بایدن با انتقاد از واکنش دونالد ترامپ نسبت به مرگ «الکسی ناوالنی» منتقد کرملین گفت: «چرا ترامپ همیشه آمریکا را مقصر می‌داند؟»

واکنش بایدن به موضع ترامپ درباره مرگ ناوالنی

به گزارش خبرآنلاین، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا روز سه‌شنبه در نهایت سکوت خود را شکست و درباره مرگ «الکسی ناوالنی» اظهار نظر کرد.

طبق گزارش خبرگزاری رویترز، «جو بایدن» رئیس‌جمهور کنونی آمریکا گفت: ترامپ و دیگر جمهوری‌خواهان از پاسخگو کردن پوتین (رئیس‌جمهور روسیه) خودداری می‌کنند. در عوض، ترامپ گفت که مرگ ناوالنی او را متوجه ساخته که آمریکا چقدر بد است.

به گزارش ایسنا، الکسی ناوالنی در سال ۲۰۲۱ به دلیل حمایت مالی و تحریک افراط‌گرایی در روسیه به زندان افتاد و رسانه‌های این کشور روز جمعه از درگذشت این معترض ضد «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه در زندان خبر دادند. وزارت امور خارجه روسیه در رابطه با دخالت‌های غربی در این موضوع عنوان کرد: «واکنش‌های غربی مجددا تزویر، بدبینی و نبود اصول مشخص آنها را نشان داد.»

بایدن افزود: ترامپ گفت و من نقل قول مستقیم او را ذکر می‌کنم. "ما یک ملت در حال سقوط هستیم" چرا ترامپ همیشه آمریکا را مقصر می‌داند. پوتین مسئول مرگ ناوالنی است. چرا ترامپ نمی‌تواند این را بگوید؟

ترامپ در شبکه اجتماعی خود تحت عنوان «تروث سوشال» نوشت: «مرگ ناگهانی الکسی ناوالنی من را بیشتر و بیشتر از آنچه در کشورمان می‌گذرد، آگاه کرده است.»

311311

منبع: khabaronline-1875521

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار