جزئیات طرح جدید تل‌آویو برای تامین امنیت شهرک‌های غلاف غزه

یک رسانه رژیم صهیونیستی فاش کرد که وزارت جنگ و ارتش این رژیم در حال کار روی توسعه پروژه جدیدی برای تامین «امنیت و حفاظت» از شهرک‌های «غلاف غزه» هستند.

جزئیات طرح جدید تل‌آویو برای تامین امنیت شهرک‌های غلاف غزه

به گزارش خبرآنلاین، روزنامه عبری‌زبان «یسرائیل هیوم» با اشاره به پروژه جدیدی که وزارت جنگ و ارتش این رژیم در حال کار روی توسعه آن بوده و هدف از آن حفاظت از شهرک‌های غلاف غزه است، نوشت، این پروژه جدید شامل احداث ده‌ها مجتمع برای نیروهای امنیتی این رژیم در داخل شهرک‌ها بوده و هدف از آن بازگرداندن ساکنان شهرک‌های غلاف غزه به خانه‌هایشان، تقویت احساس امنیت آنها و تشویقشان به بازگشت به آنجا بدون هراس است.

به نوشته این روزنامه رژیم صهیونیستی، این پروژه مشترکی میان فرماندهی جنوب و بخش مهندسی و ساخت‌وساز و واحد شهرک‌سازی در وزارت جنگ و برنامه «ماگن اسرائیل» در ارتش بوده و بر اساس آن مجتمع‌های مسکونی برای نیروهای نظامی در ۴۵ منطقه مسکونی در غلاف غزه جهت تامین امنیت آنها احداث می‌شوند و این مجتمع‌ها شامل اتاق‌های نشیمن، اتاق‌های غذاخوری، آشپزخانه‌های کوچک، کمدهای لباس و اتاق‌های شستشو خواهد بود.

این روزنامه عبری‌زبان در ادامه نوشت، این روزها کار اجرای پروژه ابتدا در سه شهرک «جبر عام»، «یخینی» و «اور هنار» آغاز شده و در آینده نزدیک توسعه پیدا کرده و شامل شهرک‌های دیگر خواهد شد.

«یسرائیل هیوم» در ادامه نوشت، رژیم صهیونیستی پروژه احداث مجتمع‌هایی برای سربازان ارتش خود را «احیای روحیه» نامیده است.

به نقل از ایسنا همچنین این روزنامه نوشت، تل‌آویو اخیرا توزیع تجهیزاتی چون سلاح، جلیقه‌های ضد گلوله، لباس فرم، کفش و کلاه را در میان یگان‌های ذخیره متوقف کرده و وزارت جنگ با همکاری با بخش برنامه‌ریزی و فرماندهی جبهه داخلی، بیش از ۲۰۰ دستگاه خودروی زرهی را برای نیروهای حفاظتی شهرک‌های غلاف غزه، شمال اراضی اشغالی و کرانه باختری خریداری کرده است.

311311

منبع: khabaronline-1877726

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار