واکنش سوریه به مداخلات پارلمان اروپا/ هرگونه مداخله در امور داخلی خود را محکوم می‎کنیم

وزارت خارجه سوریه «توصیه‌های» پارلمان اروپا را محکوم و بر رد مطلق هرگونه مداخله در امور داخلی خود به هر بهانه واهی تأکید کرد.

واکنش سوریه به مداخلات پارلمان اروپا/ هرگونه مداخله در امور داخلی خود را محکوم می‎کنیم

به گزارش خبرآنلاین، وزارت خارجه سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در چند روز گذشته، پارلمان اروپا «توصیه‌های» خود در مورد سیاست اروپا در قبال سوریه مورد بحث و بررسی قرار داد. دمشق این بحث‌ها را دنبال کرده و توصیه‌های صادر شده از سوی پارلمان اروپا را بررسی کرده است که تنها می توان آن را دخالت آشکار و شرم آور در امور داخلی سوریه توصیف کرد.

وزارت خارجه سوریه با محکومیت توصیه‌های صادر شده توسط پارلمان اروپا تاکید کرد که این توصیه‌ها پر از دروغ است.

وزارت خارجه سوریه «توصیه‌های» صادر شده توسط پارلمان اروپا را پر از دروغ خواند و اعلام کرد مردم سوریه به نمایندگی از جهان با تروریسم جنگیدند.

به گزارش ایسنا، وزارتخانه یادشده تأکید کرد مردم سوریه در برابر تروریسم که توسط دولت‌های کشورهای عضو اتحادیه اروپا حمایت و تأمین مالی می‌شد، برای حفظ وحدت ملی سوریه، تصمیم گیری مستقل آنها فداکاری کرده و می‌کنند.

وزارت خارجه سوریه تأکید کرد موضوع تامین مالی گروه تروریستی «داعش» در شمال سوریه توسط اطلاعات فرانسه و افشای رسوایی حمایت مالی دولت هلند از گروه‌های تروریستی و افراطی در سوریه توسط قوه قضاییه هلند، اولین و آخرین شواهد دال بر دخالت نهادهای امنیتی، نظامی و سیاسی اروپا در حمایت و تامین مالی تروریسم در سوریه نخواهند بود.

310310

منبع: khabaronline-1880175

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار