سخنگوی وزارت خارجه: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن سازمان ملل یک مطالبه جهانی است

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: روز جهانی‌ زن امسال متعلق به شیرزنان و مادرانِ دختران معصوم فلسطینی است و می‌بایست به فرصتی برای محکومیت جهانی رژیم سفّاک اسرائیل تبدیل شود.

سخنگوی وزارت خارجه: اخراج رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن سازمان ملل یک مطالبه جهانی است

به گزارش خبرآنلاین، ناصر کنعانی در مطلبی در در شبکه اجتماعی ایکس تاکید کرد: روز جهانی زن امسال باید به فرصتی برای محکومیت جهانی جنایات رژیم صهیونیستی تبدیل شود.

وی در این ارتباط نوشت :« ۸ مارس و #روز_جهانی_زن نباید به فرصتی برای اظهارات سخیف و فرومایه برخی مدعیان دروغین حمایت از حقوق زنان تبدیل شود که با نگاه ابزاری به زنان، کارنامه سیاهی از خود در نقض حقوق انسانی، فرهنگی و اجتماعی آنان برجای گذاشته‌اند.

رویکرد منافقانه این مدعیان دروغین که چشمان خود را به روی کشتار وحشیانه هزاران زن و کودک بی‌گناه در #فلسطین بسته‌اند و همچنان از رژیمی تروریست و قاتلِ بی‌رحمِ زنان و کودکان حمایت می‌کنند، برای همه جهانیان فاش و آشکار شده است.

روز جهانی‌ زن امسال متعلق به شیرزنان و مادرانِ دختران معصوم فلسطینی است و می‌بایست به فرصتی برای محکومیت جهانی رژیم سفّاک اسرائیل تبدیل شود.

اخراج رژیم غاصب صهیونیستی از کمیسیون مقام زن به دلیل کشتار هزاران زن و ارتکاب جنایت علیه بشریت در اثر گرسنگی دادنِ سازمان یافته به جمعیت غیرنظامی به ویژه زنان و کودکان و ایجاد تألمات شدید روحی و روانی در مادران به واسطه مرگ تدریجی فرزندانشان، یک مطالبه جهانی است.»

310310

منبع: khabaronline-1881988

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار