حمله به نیروگاه دیمونا و مراکز فرماندهی اسرائیل شبیه‌سازی شد

ارتش یمن در رزمایش جدید خود، حمله به نیروگاه اتمی «دیمونا» و مراکز فرماندهی صهیونیست ها را شبیه سازی و تمرین کرد.

حمله به نیروگاه دیمونا و مراکز فرماندهی اسرائیل شبیه‌سازی شد

به گزارش خبرآنلاین، همزمان با عملیات ارتش یمن در دریای سرخ که خسارت های زیادی را به رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس وارد کرده است، ارتش یمن رزمایش جدیدی را با نام «مسیر ما به سوی قدس است» برگزار کرد.

در این رزمایش که توسط منطقه ششم نیروهای مسلح یمن برگزار شد، حمله به نیروگاه اتمی دیمونا، یورش به پایگاه های رژیم صهیونیستی در منطقه «النقب»، تسلط بر شهرک های صهیونیست نشین این منطقه و هدف قراردادن کمک های آمریکا و انگلیس به این رژیم تمرین شد.

به نقل از ایرنا این رزمایش با مشارکت یگان های مختلف منطقه ششم بویژه یگان های موشکی، پهپاد و به کارگیری سلاح های سنگین و متوسط برگزار شد.

موشک های یمن ۱۰۰ ساخت داخل است

ازسوی دیگر، عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت: آمریکا بازنده درگیری با یمن است.

«محمد علی الحوثی» افزود: اگر آمریکا فکر می کند که یمن سلاح خود را از خارج وارد می کند، در توهم به سر می برد زیرا موشک هایی که کشتی ها را در دریای سرخ هدف قرار می دهد، ۱۰۰ ساخت یمن است.

وی خطاب به ملت فلسطین گفت: ما درکنار شما هستیم و نیروهای نظامی ما درحال پیشرفت هستند و دشمن به دقیق بودن موشک های ما پی برده است.

رزمایش «روحیه عالی»

تیپ ۳۷ زرهی ارتش یمن نیز در راستای آمادگی برای ورود به نبرد فتح موعود و جهاد مقدس درحال برگزاری رزمایشی با عنوان «روحیه عالی» در استان مأرب است.

این رزمایش در چارچوب بالابردن آمادگی نیروها به منظور مشارکت در عملیات آزادسازی سرزمین فلسطین، در سه مرحله درحال برگزاری است.

ارتش یمن طی چند ماه گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

نیروهای یمنی تاکید کرده‌اند که کشتیرانی در خلیج عدن و دریای سرخ برای سایر کشتی‌ها آزاد است و آنها از امنیت کامل برخوردار هستند.

311311

منبع: khabaronline-1882649

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار