اوکراین : پوتین متوقف نخواهد شد

وزیر خارجه اوکراین با اشاره به اینکه پوتین به وضوح نشان داده است که برای چه می‌جنگد و چه هدفی را دنبال می‌کند، گفت: مسکو به دنبال بازگرداندن نفوذ اتحاد جماهیر شوروی است زیرا در آن زمان بود که میزان نفوذ روسیه در بالاترین حد خود بود.

اوکراین : پوتین متوقف نخواهد شد
به گزارش خبرآنلاین، دیمیترو کولبا وزیر خارجه اوکراین با بیان اینکه رئیس جمهور روسیه به دنبال بازگرداندن نفوذ اتحاد جماهیر شوروی است، گفت: ولادیمیر پوتین متوقف نخواهد شد بلکه باید وی را متوقف کرد.
به نقل از تارنمای اودسا ژورنال، کولبا با اشاره به اینکه به عقیده وی، اگر روسیه جرأت حمله به لیتوانی، لتونی یا استونی را داشته باشد، در جنگ با ناتو شکست خواهد خورد، یادآور شد: اما شهرهای این کشورها به سرنوشتی شبیه شهرهای باخموت و آودیوکا مبتلا خواهند شد.
وزیر خارجه اوکراین در ادامه سخنان خود تاکید کرد: به باخموت و آودیوکا نگاه کنید، شهرهای کشورهای بالتیک پس از یک درگیری شدید با روسیه اینگونه خواهند بود.
به گزارش ایرنا کولبا همچنین با بیان اینکه تنها راه اجتناب از چنین سرنوشتی، کمک به اوکراین است که در حال مبارزه با تجاوز روسیه است، افزود: لیتوانی این موضوع را درک کرده و از اوکراین حمایت می‌کند اما دیگر کشورهای حوزه بالکان فکر می‌کنند از چنین تهدیدی در امان هستند.
وزیر خارجه اوکراین در ادامه با اشاره به اینکه پوتین به وضوح نشان داده است که برای چه می‌جنگد و چه هدفی را دنبال می‌کند، گفت: مسکو به دنبال بازگرداندن نفوذ اتحاد جماهیر شوروی است زیرا در آن زمان بود که میزان نفوذ روسیه در بالاترین حد خود بود.
کولبا با بیان اینکه رئیس جمهور روسیه فردی است که بازگرداندن نفوذ اتحاد جماهیر شوروی را آخرین ماموریت خود می‌داند، تاکید کرد: پوتین متوقف نخواهد شد بلکه باید وی را متوقف کرد.
310310

منبع: khabaronline-1882891

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار