کنعانی: رژیم صهیونیستی آینده را برای همیشه باخت

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، آینده را نیز برای همیشه باخت.

به گزارش خبرآنلاین، ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس در مطلبی با اشاره به اظهارات اخیر یک سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مورد جنگ غزه نوشت : «اسحاق بریک، سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مقاله‌ای در روزنامه معاریو اعلام کرده است که نمی‌توان برای مدت طولانی به مردم دروغ گفت...ما جنگ با حماس را باختیم، همانطور که متحدان خود در جهان را نیز از دست دادیم... هدف نابودی کامل حماس از لیست برنامه‌ها از میان برداشته شد و ما اسرا را نیز باز پس نگرفتیم...»

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد : رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، «آینده» را نیز برای همیشه باخت. رژیم صهیونیستی جایگاهی نزد افکار عمومی جهان نخواهد داشت، این رژیم جعلی ۳۱ هزار انسان شامل ۲۲ هزار زن و کودک را طی ۵ ماه در نوار غزه کشت اما با کشتن هر انسان فلسطینی، مسئله فلسطین زنده‌تر شد و جای خود را در جهان و افکار عمومی دنیا بیش از قبل بازیافت.

او تاکید کرد: رژیم صهیونیستی و حامیانش بدانند و می‌دانند که نه در مقابل حماس، بلکه در برابر ملتی تاریخی، اصیل و ریشه‌دار به نام فلسطین ایستاده‌اند و بی تردید آینده از آنِ فلسطین و ننگ و بدنامی ابدی از آنِ رژیم اسرائیل است.

311311

منبع: khabaronline-1885584

ارسال نظر