ادعای ارتش رژیم صهیونیستی درباره شهادت عضو ارشد حماس

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یکی از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در نوار غزه را به شهادت رسانده است.

ادعای ارتش رژیم صهیونیستی درباره شهادت عضو ارشد حماس

به گزارش خبرآنلاین به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شهادت یکی از اعضای ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در نوار غزه شد.

ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که در جریان حمله وحشیانه به مجتمع بیمارستانی شفا یکی از اعضای ارشد جنبش حماس در نوار غزه را به شهادت رسانده است.

بنا بر ادعای ارتش رژیم صهیونیستی در یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به مجتمع بیمارستانی شفا «فایق المبحوح» رییس عملیات بخش امنیت داخلی جنبش حماس در نوار غزه به شهادت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر گفتنی است بامداد امروز ارتش رژیم صهیونیستی بیمارستان شفا در شهر غزه را هدف حمله‌های سنگین توپخانه‌ای و هوایی قرار داد. همزمان با این حمله‌ها، نظامیان ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی اقدام به شلیک گسترده به سمت این بیمارستان کرده و آن را به محاصره درآوردند.

منابع فلسطینی از شهادت و زخمی شدن ده‌ها فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان شفا خبر دادند. به گفته این منابع، صدها آواره، بیمار، خبرنگار و کادر پزشکی و درمانی در داخل این بیمارستان محاصره شدند.

خبرنگار شبکه العربی تاکید کرد که ارتش اشغالگر صهیونیستی بیمارستان شفا در شهر غزه را به طور کامل تحت کنترل خود گرفته و در جریان حمله به این بیمارستان یکی از نظامیان این رژیم هم زخمی شده است.

در همین حال، ارتش رژیم صهیونیستی از بازداشت ۸۰ فلسطینی در داخل بیمارستان شفا خبر داده است.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی بیان کرد که ارتش این رژیم پس از حمله گسترده به بیمارستان شفا نتوانسته به هیچیک از اسیران خود در داخل این بیمارستان دست یابد.

برخی منابع در داخل بیمارستان شفا گفتند ارتش صهیونیستی از بامداد امروز بیش از ۴۰ مرتبه این بیمارستان را بمباران کرده است.

310310

منبع: khabaronline-1885660

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار