بایدن نوروز را تبریک گفت

«جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا فرا سیدن نوروز را به کسانی که در سراسر جهان این مناسبت را جشن می‌گیرند، تبریک گفت.

بایدن نوروز را تبریک گفت

به گزارش ایسنا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در پیام خود آورده است: ما سفره هفت سین خود را در کاخ سفید تزئین کرده‌ایم تا امیدها و پتانسیل‌ها و نویدهای سال جدید را منعکس کنیم .

بایدن نوروز را تبریک گفت

در حالی‌که آمریکا آشکارا و قاطعانه به حمایت از جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه ادامه می‌دهد و تامین کننده اصلی تسلیحات اسرائیل در حملاتش علیه فلسطینیان در غزه است، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در پیام نوروزی خود به موضوع جنگ غزه پرداخت و گفت که این جنگ، رنج وحشتناکی را بر مردم فلسطین ایجاد کرده است.

وی مدعی شد: ما به رهبری تلاش‌های بین‌المللی برای دریافت کمک‌های بشردوستانه بیشتر از جمله غذا، آب، دارو و سرپناه به آنها ادامه خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، از زمان آغاز جنگ ویرانگر در نوار غزه، اشغالگران صهیونیست برق غزه را قطع کرده و ورود آب، غذا، دارو و سوخت را ممنوع کرده‌اند و حدود ۲.۳ میلیون فلسطینی را در شرایط فاجعه‌بار انسانی قرار داده‌اند.

بنابر گزارش‌های منابع پزشکی، آمار شهدا در نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه) به ۳۱۸۱۹ تن رسیده که بیشتر آن‌ها زن و کودک هستند. تعداد زخمی‌ها نیز به ۷۳۹۳۴ تن افزایش یافته و هزاران نفر نیز همچنان زیر آوار هستند.

او همچنین در اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی شد که ایالات متحده همچنان در کنار زنان ایرانی می‌ایستد و همراه با شرکای خود خواستار مسئول دانستن مقامات ایران برای انکار حقوق بشر است.

بایدن در نهایت با تبریک عید سالی پر از آرامش و شادی را برای کسانی که نوروز را جشن می‌گیرند آرزو کرده است.

بایدن نوروز را تبریک گفت

310310

منبع: khabaronline-1886254

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار