چرایی احضار وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سوی «آستین» به آمریکا

منابع صهیونیست اعلام کردند که وزیر دفاع آمریکا، همتای صهیونیست خود را به واشنگتن احضار کرده است.

چرایی احضار وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سوی «آستین» به آمریکا

به گزارشخبرآنلاین، از العهد، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا از «یواف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواسته است که طی روزهای آتی به واشنگتن برود.

«باراک راوید» تحلیلگر امور سیاسی رسانه صهیونیستی «واللا» به نقل از مقامات آمریکایی و صهیونیست اعلام کرد که دولت بایدن با فشارهای فزاینده از سوی دموکرات ها در کنگره و افکار عمومی درباره حمایت از تل آویو به ویژه در موضوع حمایت تسلیحاتی روبرو است.

راوید بیان کرد که گالانت روز یکشنبه عازم واشنگتن خواهد شد و با «آستین» و نیز «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی و برخی دیگر از مسئولان آمریکایی دیدار خواهد کرد.

به گزارش ایرنا؛ این تحلیلگر صهیونیست به گفت وگوی تلفنی میان گالانت و آستن اشاره کرده است.

آستین در تماس تلفنی خود به گالانت گفت: "شما باید اوضاع اینجا (آمریکا) را هم درک کنی. هنگامی که هفته آینده به واشنگتن می آیی باید حرف جدیدی داشته باشی."

راوید در ادامه به نگرانی مقامات صهیونیست درباره احتمال کند شدن روند ارسال تسلیحات آمریکا به این رژیم یا حتی توقف جزیی آن، پرداخته است.

این در حالی است که آمریکا حمایت بی دریغی از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه به عمل آورده است و با برقراری پل هوایی ارسال تسلیحات در کشتار مردم غزه شریک است. واشنگتن همچنین در شورای امنیت مانع از برقراری آتش بس شده است.

310310

منبع: khabaronline-1887285

ارسال نظر