روایت رسانه‌های اسرائیلی از پنهان‌کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت‌های عملیات «وعده صادق»

روزنامه اسرائیلی با تکیه بر تصاویر ماهواره‌ای، صحت سخنان سخنگوی ارتش این رژیم را که مدعی شده بود ۹۹ درصد پرتابه‌های ایران در عملیات وعده صادق دفع شده را زیر سوال برد.

روایت رسانه‌های اسرائیلی از پنهان‌کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت‌های عملیات «وعده صادق»

به گزارش خبرآنلاین به نقل از ایسنا، روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارونوت» نوشت: نهادهای امنیتی اسرائیل از ترس ایجاد حالت هیستری بین مردم و ترک اسرائیل اخبار را از مردم پنهان می کنند.

روزنامه معاریو نیز در این باره نوشت: تحلیلگران اسرائیلی می‌گویند که پدافند هوایی اسرائیل تنها حدود ۸۴ درصد حمله ایران را دفع کرده‌ است. تجزیه و تحلیل کلیپ‌های ویدئویی در پایگاه نواتیم در نقب نشان می‌دهد که چهار نقطه هدف موشک‌ها قرار گرفته است.

طبق گزارش این رسانه، ویدئوهای موجود همچنین نشان می‌دهند که پنج نقطه نیز در پایگاه هوایی رامون مورد اصابت قرار گرفته است.

به نوشته این روزنامه حمله به پایگاه اطلاعاتی در منطقه «جبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم» نیز هزینه‌های هنگفتی برای رژیم صهیونیستی و سامانه‌های پدافند هوایی آن به همراه داشته است.

نیروی هوا فضای سپاه در پاسخ به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه، بیش از ۳۰۰ موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی پرتاب کردند..

310310

منبع: khabaronline-1896772

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار