بزرگترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر نادر خاکی کشور احداث شد

بزرگترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر نادر خاکی کشور با حضور استاندار تهران احداث شد.

بزرگترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر نادر خاکی کشور احداث شد

به گزارش ایراسین، محمدحسین مولوی زاده مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در این برنامه، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های در دست اقدام، با اشاره به روند سریع رشد و توسعه این مجموعه اظهار کرد: خطوط تولید نسل جدید کاتالیست‌های صنایع فولاد و خط تولید نیترات نیکل با ظرفیت تولید سالانه بالغ بر ۳۵۰۰ تن به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: طرح های تولید ۱۳ نوع کاتالیست مورد نیاز صنایع پتروشیمی، سالن پخت و خردایش و پروژه احداث بزرگترین آزمایشگاه کاتالیست و عناصر خاکی در حال انجام است و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان درباره حمایت‌های شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات از این شرکت دانش‌بنیان گفت: در طی سه سال گذشته با حمایت‌های هلدینگ «ومعادن» افزایش سرمایه شرکت ۱۰ برابر بیشتر شده است و به واسطه این سرمایه‌گذاری ما توانستیم اشتغال‌زایی حدود ۵۰۰ درصدی را در مجموعه اضافه کنیم و طی دو سال آینده همین حجم به اشتغال‌زایی ما اضافه می‌شود. در بخش تولید هم حدود ۶۰۰ درصد نسبت به سه سال گذشته افزایش تولید داشتیم که طی دو سال آینده تولید ما در سند چشم‌انداز کشور دو برابر خواهد شد.

همچنین فخاری استاندار تهران نیز ضمن ارزیابی مثبت روند کار و تشکر از اقدامات صورت گرفته در این مجموعه، حمایت همه‌جانبه خود و سایر دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان را در راستای تحقق اهداف و ارتقاء جایگاه این شرکت در حوزه صنعت و تولید ملی اعلام کرد.

منبع: irasin-47625

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار