«توکاتیم» روایتگر قصه‌ها و زیست همدلانه تیم بزرگ توکافولاد می‌شود

به همت روابط‌عمومی گروه سرمایه‌گذاری توکافولاد، از این پس کارگران و کارمندان پرتلاش و سخت‌کوش شرکت‌های این گروه در قالب کانال اختصاصی و جدیدی به نام «توکاتیم» روایتگر قصه‌ها و زیست همدلانه‌ی خود می‌شوند.

«توکاتیم» روایتگر قصه‌ها و زیست همدلانه تیم بزرگ توکافولاد می‌شود

به گزارش ایراسین ، در اقدامی جدید از سوی روابط‌عمومی این هلدینگ و به عنوان گامی دیگر در راستای پروژه‌ی ری‌برندینگ (بازسازی و نوسازی برند) توکافولاد و با هدف افزایش تعلق سازمانی و تقویت هویت گروهی تیم بزرگ توکافولاد ، کانال « توکاتیم » راه‌اندازی می‌شود.

بنا بر این گزارش، با راه‌اندازی کانال « توکاتیم » از این پس کارگران و کارمندان پرتلاش و سخت‌کوش شرکت‌های این گروه، تولیدکننده‌ی محتواهای این کانال شده و می‌توانند با ارسال عکس‌ها، ویدئوها، خاطرات، هنرنمایی‌ها، مهارت‌های ورزشی، دل‌نوشته‌ها، دل‌خوشی‌ها و تجربیات خود به ادمین کانال، روایتگر قصه‌ها و زیست همدلانه خود باشند.

پس از راه‌اندازی کانال موفق « توکاپلاس » که با مأموریتی فراتر از خبر، مخاطبان خود را با قصه و تاریخچه‌ی تأسیس، جایگاه، دستاوردها و وسعت فعالیت‌های توکافولاد آشنا می‌کند، راه‌اندازی کانال جدید « توکاتیم » با مأموریت بسترسازی صمیمانه برای نمایش زیست پرنشاط کارگری و کارمندی، فرصت ارزشمندی برای معرفی کارگران و کارمندان نمونه و تجلیل از خلاقیت‌ها و ابتکارات آنان در محیط کار خواهد بود.

منبع: irasin-48932

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار