لوح تقدیر و نشان اقتصاد مقاومتی به فولاد هرمزگان اهدا شد

نخستین جشنواره اعطای نشان ویژه اقتصاد مقاومتی به تولیدکنندگان و صنعت‌گران برتر بخش دولتی و خصوصی هرمزگان با حضور استاندار برگزار شد و تندیس و لوح تقدیر نشان اقتصاد مقاومتی به شرکت فولاد هرمزگان تعلق یافت.

لوح تقدیر و نشان اقتصاد مقاومتی به فولاد هرمزگان اهدا شد

به گزارش ایراسین ، آئین نخستین جشنواره اعطای نشان ویژه اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد ( ع) استان و دیگر مدیران استانی در بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم مهدی دوستی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از ابتکارات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی است که بارها بر مردمی‌سازی اقتصاد و فعال کردن بخش خصوصی در این زمینه تاکید دارند.

وی افزود: در این جشنواره تلاش شده از زحمات تولیدکنندگان و صنعتگرانی که در حوزه مردمی‌سازی اقتصاد، عمل به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خام‌فروشی و توسعه زنجیره‌های ارزش که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز هست اقدام کرده بودند، تجلیل شود. این بنگاه‌های موردنظر توانسته‌اند در حوزه مواد خام و پتروشیمی و مواد معدنی چند زنجیره ایجاد فرآوری کنند که قابل تقدیر است.

دوستی اظهار کرد: حمایت از بخش خصوصی و مردمی‌سازی اقتصاد، جذب سرمایه و بهبود محیط اقتصادی مهم‌ترین اولویت ما در استان است که برخی نشانه‌های آن از جمله در حوزه مجوزها، پایداری قوانین و تأمین مالی بنگاه‌ها قابل مشاهده است.

در انتهای این مراسم نشان ویژه اقتصاد مقاومتی به تولیدکنندگان و صنعتگران برتر بخش دولتی و خصوصی هرمزگان اهدا شد که در این راستا، شرکت فولاد هرمزگان نیز به دلیل سرمایه‌گذاری در مسیر کارآفرینی، تولید، اشتغال مولد بهبود فضای کسب و کار، بر اساس ارزیابی‌های صورت پذیرفته به عنوان واحد برتر اولین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد و توانست لوح تقدیر و تندیس این مراسم را دریافت کند.

منبع: irasin-50011

ارسال نظر