اجرای انقلاب دیجیتال مهم‌ترین برنامه شرکت فولاد آلیاژی در سال ۱۴۰۳ است

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران، گفت: پیاده‌سازی و اجرای انقلاب دیجیتال در شرکت فولاد آلیاژی از مهم‌ترین برنامه‌های این مجموعه در سال جدید است چرا که برای باقی‌ماندن در بازارهای رقابتی دنیا، راهی به جز رفتن به سمت هوش مصنوعی و انقلاب دیجیتال نداریم.

اجرای انقلاب دیجیتال مهم‌ترین برنامه شرکت فولاد آلیاژی در سال ۱۴۰۳ است

به گزارش خبرنگار ایراسین ، محمد کمال‌زاده در آئین تجلیل از مدیران بازنشسته این شرکت با تأکید بر این موضوع که شرکت فولاد آلیاژی ایران یک مکان خاص با فرهنگ مخصوص به خود است، ادامه داد: با وجود تمام چالش‌ها و سختی‌هایی که در سال ۱۴۰۲ بر فضای صنعت فولاد به‌ویژه فولاد آلیاژی حاکم بود، ما توانستیم با مدیریت درست و اجرای اصل بهره‌وری در شرکت، در فروش محصولات خود نسبت به سال قبل به موفقیت‌های مهمی دست یابیم.

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در این مراسم به این موضوع اشاره کرد که تمام دستاوردهای فولاد آلیاژی محصول تلاش پرسنل این شرکت است و عشق کارکنان این مجموعه به کار، عامل موفقیت و ستودنی است. کمال‌زاده با بیان اینکه بازنشستگی و منفک شدن از فولاد آلیاژی معنا ندارد افزود: این خانواده همیشه پابرجا است و هم اکنون بیش از ۳۴۰۰ نفر عضو دارد که با بهره‌برداری از فولادسازی ۲ به اعضای این خانواده در شرکت فولاد آلیاژی ایران افزوده شده و این خانواده پایدار خواهد بود.

کمال‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر اینکه سال جدید سال بسیار پر چالشی برای مجموعه فولاد آلیاژی ایران خواهد بود، گفت: سال پیشرو، سال سخت و پرکاری برای شرکت فولاد آلیاژی ایران است؛ اما تلاش کرده‌ایم تا برگزاری کارگروه‌های راهبردی، یک استراتژی مناسب و کارآمد برای مجموعه تدوین کنیم و با افزایش بهره‌وری، سود مجموعه خود را حفظ کنیم.

وی پیاده‌سازی و اجرای انقلاب دیجیتال در شرکت فولاد آلیاژی را از مهم‌ترین برنامه‌های این مجموعه در سال جدید عنوان کرد و ادامه داد: برای باقی‌ماندن در بازارهای رقابتی دنیا، راهی به جز رفتن به سمت هوش مصنوعی و انقلاب دیجیتال نداریم و به همین منظور برنامه‌ها و راهبردهای مناسبی را تهیه و تدوین کرده‌ایم که امیدواریم در سال جدید با اجرا و پیاده‌سازی آن در شرکت، به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم.

منبع: irasin-51582

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار