شال «مروج فرهنگ پهلوانی» به مدیرعامل فولاد مبارکه اهدا شد

در نکوداشت آیین کهن زورخانه‌گردی در ماه‌مبارک رمضان شال مزین به عنوان «مروج فرهنگ پهلوانی» به محمدیاسر طیب‌نیا مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اهدا شد.

شال «مروج فرهنگ پهلوانی» به مدیرعامل فولاد مبارکه اهدا شد

به گزارش خبرنگار ایراسین، نکوداشت آئین کهن زورخانه‌گردی در ماه‌مبارک رمضان شامگاه شنبه هجدهم فروردین در مؤسسه فرهنگی، ورزشی و قرآنی علی‌بن‌ابی‌طالب ( ع) با حضور محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان، سردار باران‌چشمه رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، آیت‌الله سیدمرتضی مستجاب‌الدعواتی از پیشکسوتان مشهور ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه، جواد محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، حسین حسین‌زاده رئیس هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای استان اصفهان و جمعی از اهالی ورزش استان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این گردهمایی گروهی از ورزشکاران ورزش پهلوانی به اجرای برنامه پرداختند، که مورد توجه و تشویق مسئولان قرار گرفتند.

اصفهان ام‌القری ورزش پهلوانی است

رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در این گردهمایی از شرکت فولاد مبارکه به عنوان بانی این گردهمایی تقدیر کرد و اظهار داشت: هدف از حضور در این گردهمایی ترویج ورزش زورخانه‌ای به سفارش مقام معظم رهبری است.
وی افزود: اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری مسابقات پهلوانی به صورت بین‌المللی خواهیم بود و چند استان درخواست میزبانی داشتند، اما اصفهان به عنوان ام‌القری ورزش باستانی میزبانی این مسابقات را بر عهده خواهد داشت که امیدواریم شاهد یک رویداد خوب باشیم.
سردار مهرعلی باران‌چشمه نیز در این گردهمایی گفت: ورزش زورخانه‌ای یک فرهنگ از میراث گذشتگان است و هرچقدر در جهت ترویج فرهنگ این ورزش کار کنیم اثراتش را در سایر عرصه‌ها خواهیم دید.
وی در ادامه از خدمات فولاد مبارکه در جهت ترویج ورزش پهلوانی قدردانی کرد.‌

به گزارش ایراسین، در پایان این گردهمایی صمیمانه شال مزین به عنوان «مروج فرهنگ پهلوانی» به محمدیاسر طیب‌نیا به عنوان فعال در عرصه ترویج فرهنگ پهلوانی اهدا شد و از آیت‌الله سیدمرتضی مستجاب‌الدعواتی نیز تجلیل به عمل آمد.

شال «مروج فرهنگ پهلوانی» به مدیرعامل فولاد مبارکه اهدا شد

منبع: irasin-52065

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار