انجام عملیات گازکشی در مجتمع گردشگری صفه پس از دو دهه

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: عملیات گازکشی مجتمع گردشگری صفه پس از دو دهه توسط متخصصان واحد عمران شرکت توسعه سیاحتی سپاهان و پیمانکاران ناظر صورت گرفت که از این پس ارائه خدمات مؤثر و آسان به ذی‌نفعان این ظرفیت تفریحی و گردشگری فراهم خواهد شد.

انجام عملیات گازکشی در مجتمع گردشگری صفه پس از دو دهه

به گزارش ایمنا، سعید ساکت با اشاره به انجام کامل پروژه گازکشی در مجتمع گردشگری صفه، اظهار کرد: این مجموعه به عنوان یکی از مراکز قابل توجه گردشگران، به واسطه نبود گاز با مشکلات مختلفی پیرامون جذب سرمایه‌گذار و ارائه خدمات آسان به مشتریان مواجه بوده، به همین منظور احداث خط لوله گاز برای مصرف سرمایه‌گذاران و مجتمع اداری این مجموعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی پیرامون جزئیات این پروژه، ادامه داد: این پروژه از پانزدهم آبان‌ماه آغاز و به مدت ۴۵ روز تداوم داشته است که در این مدت بیش از ۲۸۸۰ نفر- ساعت اقدام عمرانی، فنی، برقی و تخصصی انجام گرفته است.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با بیان اینکه پروژه گازکشی مجتمع گردشگری صفه به دو بخش عمرانی و مکانیکی تقسیم می‌شود، خاطرنشان کرد: در این پروژه پس از تعیین مسیر گازکشی توسط متخصصان واحد عمران شرکت توسعه سیاحتی سپاهان، پیمانکار و کارشناس ناظر، حفاری به طول ۵۰۰ متر مربع انجام و پیرو آن بیش از ۶۰۰ متر مربع لوله‌کشی صورت گرفته است.

ساکت با اشاره به شرایط سخت حفاری در دامنه کوه، زمان‌بر شدن پروژه را ناشی از این موضوع دانست و تصریح کرد: به‌منظور کسب اطمینان بیش از پیش نسبت به اقدامات فنی و تخصصی انجام شده و اطمینان بیشتر از سلامت پروژه گازکشی، عملیات رادیوگرافی به صورت رندوم از هفت نقطه جوش خط لوله گاز این مجموعه انجام شد.

وی با اشاره به همکاری ارزنده شهرداری منطقه پنج اصفهان در انجام سریع و تخصصی این عملیات، گفت: از جمله مزایا و اثرات گازکشی در مجتمع گردشگری صفه می‌توان به تسهیل جذب سرمایه‌گذاران مستعد، صرفه‌جویی و کاهش مصرف انرژی برق و ارائه خدمات مؤثر به کارکنان فعال در این مجموعه اشاره کرد.

منبع: imna-630764

ارسال نظر