مرگ راننده پراید پس از خروج از صحنه تصادف

اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان در خصوص وقوع ۲ تصادف در بزرگراه شهید اقارب پرست شهر اصفهان که منجر به فوت یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر شد، توضیحاتی را ارائه کرد.

مرگ راننده پراید پس از خروج از صحنه تصادف

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مأموران پلیس راهور استان ساعت ۳ و ۲۸ دقیقه امروز از وقوع ۲ تصادف در بزرگراه شهید اقارب پرست شهر اصفهان مطلع و بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: در بررسی دقیق صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پراید که در مسیر شمال به جنوب این بزرگراه تردد می‌کرد از پشت با یک دستگاه کامیون کشنده برخورد کرده که این حادثه منجر به مجروح شدن ۲ سرنشین خودروی پراید شده است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان ادامه داد: راننده خودرو سواری پراید پس از وقوع تصادف از خودرو خارج شده و به سمت لاین مخالف می‌رود که براثر برخورد یک دستگاه خودروی کامیون در دم جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ محمدی بابیان اینکه علت خروج راننده خودروی سواری پراید از صحنه تصادف و رفتن آن به لاین مخالف مشخص نیست، گفت: در حادثه اول کارشناسان راننده خودروی سواری پراید را به علت عدم توجه به جلو مقصر شناخته و در حادثه دوم عابر را به دلیل نقض ماده ۴ آئین نامه راهنمایی و رانندگی مبنی بر ورود ناگهانی به بزرگراه مقصر تشخیص دادند.

منبع: mehrnews-5672194

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار