۳۰ کیلومتر از محور نائین- طبس در درست اجرا است 

اصفهان- معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ۳۰ کیلومتر از محور نائین- انارک- خور- طبس حد فاصل مشجری تا سه راهی چوپانان در دست اجرا است.

۳۰ کیلومتر از محور نائین- طبس در درست اجرا است 

به گزارش خبرگزاری مهر، بهزاد شاهسوندی با اشاره به اینکه محور نائین- انارک- خور- طبس ۲۵۳ کیلومتر بوده که ۱۴۳ کیلومتر از آن به صورت بزرگراهی احداث و بهره برداری شده است، اظهار داشت: ۳۰ کیلومتر دیگر این محور نیز طی یک قرارداد به ارزش یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال حد فاصل مشجری تا سه راهی چوپانان در دست اجرا بوده و مابقی مسیر نیز در دست مطالعه است.

وی همچنین به پروژه کنار گذر آران و بیدگل و کمربندی کاشان اشاره کرد و گفت: این طرح به صورت مشترک به طول ۷۱ کیلومتر و شامل ۴۳ کیلومتر کنار گذر آران و بیدگل و ۲۸ کیلومتر کمربندی کاشان است که تاکنون روکش آسفالت ۳۰ کیلومتر کنار گذر آران و بیدگل انجام و بهره برداری شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: سه کیلومتر از کمربندی کاشان نیز روکش لایه اول آن انجام شده است و مابقی مسیر نیاز به آزاد سازی دارد؛ البته در همین راستا هم اکنون چهار دهانه تقاطع غیر همسطح زیر گذر کمربندی کاشان با محور نوش آباد اکنون در دست اجرا است.

به گفته وی همچنین ساخت ۹ کیلومتر از محور ابوزید آباد - کاشان - فخره در شمال استان اصفهان در حال انجام است.

منبع: mehrnews-5858745

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار