حضور ناوگروه ارتش در آب های آزاد نشان‌ از اقتدار انقلاب است

اردستان-امام جمعه موقت اردستان گفت: حضور ناوگروه ارتش جمهوری اسلامی در آب های آزاد نشان‌دهنده اقتدار جمهوری اسلامی است.

حضور ناوگروه ارتش در آب های آزاد نشان‌ از اقتدار انقلاب است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام منصور صابری در خطبه‌های نمازجمعه اردستان، اظهار داشت: دشمنان امسال در ایام تمام تلاش خود را برای کم‌رنگ نشان دادن عزاداری‌ها کردند اما به نتیجه‌ای نرسیدند و بعضی‌ها نیز اربعین را به حکومت و سیاسی نسبت می‌دهند در حالی که اربعین و سیدالشهدا ( ع) تمام قلوب مسلمانان را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.

وی افزود: حضور ناوگروه ارتش جمهوری اسلامی در آب‌های آزاد نشان‌دهنده اقتدار جمهوری اسلامی بوده و مقام معظم رهبری از این موضوع مهم به عنوان افتخار بزرگ یاد کرده همچنین این چنین اقتداری در طول دوران انقلاب کم سابقه بوده است.

امام جمعه موقت اردستان خاطرنشان کرد: در ایام دو سالگی دولت جمهوری اسلامی هستیم و اقداماتی توسط دولت انجام شده اما در برخی عملکردهای دولت نظیر مسائل اقتصادی انتقاد وارد است که می‌خواهیم دولت تلاش خود را در این زمینه بیشتر کنند تا نتایج آن در سفره مردم مشاهده شود.

حجت الاسلام صابری با اشاره به جهاد تبیین و بیان اقدامات خوب دولت بیان کرد: دولت اقدامات خوبی در زمینه‌هایی نظیر پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری داشته است و همچنین در این دولت برخی از اتفاقات مثبت همچون افزایش صادرات، تولید و فروش نفت در کشور رخ داده است.

وی تصریح کرد: دارایی‌های ایران در کشورهای مختلف ژاپن، کره و غیره یکی پس از دیگری در حال آزاد شدن بوده و در روز گذشته طبق توافق صورت گرفته به نفع ایران میلیاردها دارایی ایران در آمریکا آزاد خواهد شد.

امام جمعه موقت اردستان یادآور شد: تسهیلاتی توسط نهادهای مختلف در سطح شهرستان پرداخت شده و در اردستان نیز اقدامات خوبی توسط فرماندار و نماینده مردم شهرستان انجام شده همچنین گلایه‌هایی نیز وجود دارد که امیدواریم این مشکلات برطرف شود.

حجت الاسلام صابری خاطرنشان کرد: از اقدامات انجام شده توسط شهردار اردستان تشکر می‌کنیم اما بعد از گذشت دو سال از عمر شورای شهر، متأسفانه سروسامان نگرفته و می‌خواهیم که بین اعضای شورا اتحاد وجود داشته باشد چرا که مردم به اینان اعتماد کرده و رأی داده‌اند.

وی بیان کرد: ایام پیش‌ثبت‌نام انتخابات سال جاری آغاز شده و در شهرستان اردستان نیز عده‌ای ثبت نام کرده‌اند و همچنین از افراد در هر حزب و جناحی که هستند می‌خواهیم اگر می‌توانند قدمی برای مردم شهرستان بردارند ثبت نام کنند و همچنین افراد وعده‌ای ندهند، که شدنی نباشد.

امام جمعه موقت اردستان یادآور شد: ایام اربعین امام حسین ( ع) نزدیک است و در شهرستان اردستان نیز موکب امام صادق آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی است.

منبع: mehrnews-5858964

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار